+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Xiaomi 11T

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Přežije i pád

Na telefonu Xiaomi 11T najdeme celou řadu zajímavostí. Kdybychom je měli vypsat všechny, k tomu podstatnému bychom se vůbec nedostali. Alespoň pár jich však zmínit můžeme. Třeba chytré přizpůsobení obnovovací frekvence displeje tomu, co právě děláte. Čtecí režim, který opravdu věrně napodobuje čtení z papírové knihy. Bez zajímavosti není ani ochrana telefonu od výrobce. Testy prokázaly, že by měl bez potíží přečkat i pád z dvoumetrové výšky. Vzhledem k ceně, která přesahuje hranici 10 000 Kč, vám však rozhodně nedoporučujeme to zkoušet. Pokud přesto nemůžete odolat, doporučujeme vám napřed pojistit svůj Xiaomi 11T pomocí pouzder na mobil. Ty v naší nabídce se mohou pochlubit celou řadou užitečných vlastností. A tím se také dostáváme k tomu podstatnému.

Kryty na mobil podle přísných kritérií

Kryty na mobil Xiaomi 11T, které jsme pro vás připravili, musí splňovat řadu přísných kritérií. Jako první zmíníme ohled k rozměrům a rozložení telefonu. Každý telefon se svými rozměry, i rozložením funkčních a ovládacích tlačítek a prvků, drobně liší. I kdyby šlo o jediný milimetr, změna je to podstatná. Pouze obaly na mobil, které telefonu skutečně padnou, jsou totiž správnou volbou. Kdyby z telefonu vypadávaly nebo neměly veškeré otvory pro funkční a ovládací tlačítka a prvky tam, kde je mají mít, svou funkci zabezpečení přístroje by jednoduše nemohly plnit spolehlivě. Kryty na mobil Xiaomi 11T v naší nabídce však vždy danému modelu zcela odpovídají, takže telefon půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Dobře padnoucí kryt také lépe ochrání váš přístroj před oděrkami, škrábanci i špínou. Výrobce sice uvádí, že tento model má proti poškrábání zesílenou ochranu, jistota v podobě pouzdra na mobil je však vždy na místě.

Xiaomi 11T v novém

Jakmile se na trhu objeví nějaká novinka, jsme jedni z prvních, kdo ji dokáže obléknout do spolehlivého krytu. Nesoustředíme se přitom na jeden design, naopak. V naší nabídce vždy najdete celou řadu krytů na telefon nejrůznějších typů. Abyste si výběr zjednodušili, doporučujeme používat filtrování. S jeho pomocí můžete zvolit vhodný typ krytu a soustředit už se jen na jeho vzhled. Nejvíce designových zástupců mají tradičně silikonové kryty na mobil. U zákazníků totiž převládají. Nabízíme je v průsvitném, jednobarevném i potištěném provedení. Knížkové kryty na mobil vyhovují všem, kdo jsou zvyklí na pohyblivé otevíratelné křídlo. Také v této kategorii máme celou řadu designových zástupců. Výběr toho nejlepšího vzoru či barvy je jen na vás. Nebyli bychom etuo.cz, kdybychom pro vás neměli v záloze i několik obalových specialit. Najdete u nás nejen kryty z méně obvyklých materiálů, jako je kůže, kov či dřevo, ale také kryty odolné, třpytivé, či ty, co zdobí plastický povrch. Výběru doporučujeme věnovat určitou pozornost. Kryt míváme zpravidla na očích každý den. Pokud si pouzdro dobře vyberete, může vám pohled na něj dělat radost každý den.

Což takhle kryty s vlastním motivem?

Při prohlížení jednotlivých obalů jste jistě natrefili na možnost „navrhnout kryt“. Pokud vás zaujala, zveme vás jejím prostřednictvím do naší kreativní dílny, kde si za pár minut můžete navrhnout obal přesně podle svého. Velmi oblíbená je tato možnost, pokud obal plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V takovém případě je vždy dobré se znovu ujistit, že ten, koho chcete obalem potěšit a překvapit, má skutečně telefon Xiaomi 11T. Jakmile tuto jistotu získáte, vaší kreativitě už nic nestojí v cestě. Celé navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, svými rozměry i rozvrstvením zcela odpovídá vašemu budoucímu obalu. Svůj motiv či motivy můžete natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou na obalu vypadat skutečně dobře. Jakmile se o tom ujistíte, jednoduše dokončete objednávku. My se jí začneme okamžitě věnovat, takže váš jedinečný a originální obal bude brzy na cestě k vám.