CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Wiko View 3

Obaly pro Wiko View 3


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Wiko View 3 Lite, jsou úplně jiné modely.

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Obaly, kryty i krásná pouzdra na mobily Wiko View 3

V e-shopu Etuo.cz jsme připraveni i na méně známé značky, a tak nemohou chybět i obaly na mobily Wiko View 3. Při výběru dobrého obalu na mobil Wiko View 3 záleží především na vašich preferencích. Nicméně obaly a kryty na mobil Wiko View 3 jsou dnes za příznivé ceny, a tak si klidně pořiďte i několik krytů pro různé příležitosti. Základem jsou klasické kryty na mobily Wiko View 3, které chrání především zadní část telefonu. Mají otvory pro foťák i sloty a na mobilu Wiko View 3 dobře sedí. Můžete volit kryty na mobil Wiko View 3 v silikonovém provedení nebo sáhnout po tvrdším plastu. Knížkové obaly na mobil Wiko View 3 jsou naprostým evergreenem. Jsou praktické, elegantní a krásné. Můžete je poskládat do stojánku nebo třeba využívat jako peněženku. Alternativou jsou flipové obaly na mobil Wiko View 3, které se otevírají na kratší straně telefonu.

Krásné potisky a dobrá ochrana telefonu Wiko View 3

Pří výběru obalu na mobil Wiko View 3 nezáleží pouze na jeho tvaru, ale svou vekou roli hraje barva, materiál anebo třeba potisk. Máme pro vás připraveny decentní jednobarevné a kožené obaly na mobil Wiko View 3, stejně jako ulítlé třpytivé kryty. Krytů na mobil Wiko View 3 s potiskem je na skladě několik set variant. A neustále přidáváme nové. Žhavou trendy záležitostí jsou designové obaly na mobily s přírodním dřevem, anebo kovem. Ty mohou mít hladké provedení, nebo mít na sobě gravírovaný ornament. Na návrzích obalů na mobily Wiko View 3 se u nás podílejí přední designéři i umělci, stejně jako profesionální fotografové. Všechny kryty na mobily Wiko View 3 jsou z kvalitních materiálů od renomovaných výrobců.

Smartphone Wiko View 3

Chytrý telefon Wiko View 3 je klasikou střední třídy. Má velice slušný výkon, rozumně velkou paměť a nesmí chybět ani nezbytný fotoaparát.