+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vodafone Smart N9

Obaly pro Vodafone Smart N9


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Vodafone Smart N9 Lite, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Vodafone Smart N9

Milujete přírodu? Chcete mít obal telefonu Vodafone Smart N9 sladěný s večerním outfitem? Líbilo by se vám telefonem trošku provokovat? Pak jste tady správně. Máme pro vás připraveno několik stovek různorodých motivů a designů pro obaly na mobily. Snažíme se, aby si u nás vybral obal každý majitel telefonu Vodafone Smart N9. Jsou zde minimalistické kolekce ultra tenkých jednobarevných silikonových krytů na telefon Utra Slim. Řada Fantastic Foto Case má obaly na telefon Vodafone Smart N9 s luxusním fotografiemi divoké přírody i zvířecích miláčků. Můžete mít obal s třpytivými nebo tekutými efekty, ale také velmi odolné pouzdro, které můžete bez obav vzít do terénu. O třídu výš pozvedne váš ekonomický telefon Vodafone Smart N9 luxusně vypadající pouzdro na mobil z eko kůže.

Velký výběr motivů pro obaly na Vodafone Smart N9

Pro mobil Vodafone Smart N9 jsou připraveny různé typy obalů. Populární jsou klapková a knížková pouzdra na mobil. Vyzkoušejte i jejich úpravu Wallet Case, kdy obal na telefon funguje zároveň jako peněženka. Další možností jsou silikonové zadní kryty na mobil Vodafone Smart N9. Jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který v rukou neklouže a jednoduše se udržuje v čistotě. Stačí obal sejmout, umýt v teplé vodě se saponátem a vysušit. Silikonový kryt je pak jako nový. Obaly, pouzdra i kryty na mobily Vodafone Smart N9 vybíráme pouze u renomovaných výrobců doplňků pro mobily. Dbáme na to, aby byly vyrobeny v rozměrech jednotlivých modelů. Víme, že jen tak mohou telefonu dobře padnout a plně jej chránit.

Specifikace Vodafone Smart N9

Telefonní operátor Vodafone zásobuje trh chytrými telefony s vlastním labelem. Smartphone Vodafone Smart N9 patří k střední třídě ekonomických mobilů. Jeho výbava naprosto vyhovuje standardům této třídy. Telefony Vodafone Smart N9 jsou určeny pro nenáročné uživatele, kteří chtějí hlavně volat a psát sms. Model Vodafone Smart N9 ale ve své třídě vyniká propracovaným designem a příjemně laděným tělem. Najdete na něm i populární čtečku otisků prstů.