CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Vodafone

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr motivů pro obaly na mobily Vodafone

V e-shopu Etuo.cz máme nachystáno několik stovek designových variant obalů na mobily Vodafone. Najdete u nás nejrůznější motivy. Oblíbené jsou přírodní motivy květin nebo zvěrokruh v designu akvarelu. Obal na mobil může mít na sobě luxusní fotografii, ale také kreslený obrázek. Nebo dáte raději přednost Tatoo motivům? Pro něžné dívky jsou zde kolekce Fashion Girl, kryty na mobil s tekutými nebo třpytivými efekty, nebo třeba obaly na telefon s trendy motivy růžových plaměňáků. Drsňáci mohou zvolit silikonové kryty na mobil v designu točeného piva, fotbalové motivy nebo pouzdra na mobil s fotkou vysněného fára.

Ochranná funkce i praktické vychytávky - Vodafone

Všechny obaly i kryty na mobil z našeho e-shopu jsou plně funkční. Ochrání telefon Vodafone před vlivy prostředí i následky každodenního užívání. Silikonové zadní kryty na mobily Vodafone jsou příjemné na omak, dobře se drží a snadno se udržují v čistotě. Spolehlivě ochrání zadní část telefonu před poškrábáním i nečistotami. V nabídce jsou také vysoce odolné obaly na mobily Vodafone. Jejich vyztužená konstrukce ochrání tělo telefonu i v náročných podmínkách. Můžete s nimi vyrazit do terénu nebo na dlouhý trek. Populární jsou také knížková a flipová pouzdra na mobily s otevírací přední částí. Chrání nejen záda telefonu, ale především jeho displej. Podívejte se na řadu Wallet Case. Najdete tam vychytané knížkové obaly na mobily Vodafone, které slouží zároveň jako peněženka. Všechny obaly, kryty i pouzdra na mobily Vodafone jsou vyrobena v rozměrech jednotlivých modelů telefonů. Respektují nejen rozměry a tvar telefonu, ale také umístění otvorů pro nabíječku, reproduktory nebo kameru fotoaparátu.

Vodafone jako dodavatel spolehlivých smartphonů

Všichni asi známe Vodafone jako telefonního operátora. Nicméně funguje také jako značka telefonů. Smartphony Vodafone jsou určeny především pro klientelu tohoto operátora, která je má většinou za zvýhodněné ceny. Mobily Vodafone vynikají kvalitním zpracováním, příjemný designem i slušnou výbavou.