+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y76 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vzhled je všechno

Telefon Vivo Y76 5G upoutá svým provedením. K dostání je v modrém provedení, které na slunci hází oranžové a červené odlesky nebo v barvě „Cosmic midnight“, což je možné přeložit jako „vesmírná půlnoc“. Popravdě nevíme, jak si výrobce půlnoc ve věčně temném vesmíru představuje, ale poetiku tomuto názvu barvy rozhodně nemůžeme upřít. S obaly na mobil Vivo Y76 5G z nabídky etuo.cz můžete jeho původní vzhled potlačit nebo naopak podpořit. Kromě vzhledových kvalit toho však nabízí mnohem víc.

Účinné kryty na mobil Vivo Y76 5G

Telefon Vivo Y76 5G se vyznačuje mimořádnou tenkostí a oblými hranami. Kryty na mobil, které jsme pro vás připravili, s jeho rozměrovými zvláštnosti počítají. Vedle toho obsahují veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Ochranná pouzdra na mobil se postarají o to, aby se telefon mohl účinně bránit proti oděrkám, škrábancům i špíně. Sice je od výrobce vybavený matnými zády, které otisky prstů příliš nepřitahují, ale to není to jediné, před čím je smartphone třeba chránit. Každý vryp či škrábanec může porušit jeho vzhled a v horším případě vést i k mechanickému poškození. Váš telefon Vivo Y76 5G však zabezpečí i pro případ pádu. Dokáže totiž utlumit a pohltit část jeho energie, takže by z toho měl váš přístroj s trochou štěstí vzejít neporušený.

Vybírejte podle sebe

Vybrat si z široké nabídky krytů na telefon Vivo Y76 5G může být hračka, zvlášť pokud víte, co chcete. V takovém případě doporučujeme využít možnosti filtrování, zvolit si typ pouzdra na mobil a plně se soustředit na jeho vzhled. Několika stránkové listování vás bude i tak čekat, pokud zvolíte kryty silikonové. Ty mají tradičně velkou spoustu příznivců, takže je nabízíme v opravdu širokém množství různých dekorů. Výjimkou však nejsou ani silikonové kryty, které doplňuje další materiál, jako kov, kůže, či dřevo. Knížkové obaly na mobil Vivo Y76 5G jsou tu pro všechny, kdo oceňují přínos pohyblivého křídla. Také tyto obaly nabízíme v řadě barev či motivů. Výjimečně odolné obaly v naší nabídce často splňují náročné vojenské normy. Váš telefon spolu s nimi získá nejvyšší možnou míru ochrany. Pro většinu uživatelů je však rozhodující především vzhled. Mobilní telefon máme na očích denně. Opatřit ho obalem, který s námi bude souznít, se rozhodně vyplatí. Ať už zvolíte kryty jednobarevné, potištěné zvířecími, rostlinnými, pivními či abstraktními vzory nebo si vyberete například kryty třpytivé, vždy přitom pamatujte na to, že vás obal bude v ideálním případě provázet po celou dobu životnosti telefonu. Věnovat výběru trochu vašeho času se proto rozhodně vyplatí.

Pusťte se do navrhování sami

Při listování nabídkou vám nemohla uniknout možnost „navrhnout kryt“. Co se pod ní skrývá, asi není třeba zvlášť vysvětlovat. Pokud stojíte o obal, který ponese váš jedinečný rukopis, ale obáváte se složitého navrhování, můžeme vás uklidnit. Je to jednodušší, než se zdá. Naše on-line aplikace na navrhování krytů s vlastním potiskem funguje velmi intuitivně. Celé navrhování vám navíc zjednodušuje fakt, že svůj motiv či motivy umisťujete přímo na váš budoucí kryt. Všechny výřezy jsou tam, kde mají být. Díky tomu získáte dobrou představu, jak bude výsledek vypadat a můžete svou objednávku potvrdit teprve v případě, že budete se svým návrhem do posledního detailu spokojeni. Jakmile ji potvrdíte, okamžitě se jí začneme věnovat, takže kryt za vámi dorazí v podobně krátkém čase, jako by šlo o standardní kryt z naší nabídky. Kryty s vlastním motivem přitom tiskneme stejnou technikou, jako ostatní naše obaly, takže za výsledek můžeme ručit. Tak se pusťte do navrhování. Je to snadné, zábavné a výsledek pokaždé stojí za to.