+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y70

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Pouzdra na mobil? Vybírejte

Příslušenství pro mobilní telefony plní několik užitečných rolí. V první řadě chrání naše zařízení před nástrahami, které číhají na každém rohu. Veškeré škrábance, špínu i oděrky ochotně schytají namísto cenného přístroje. Díky nabídce etuo.cz mohou však plnit také roli designového doplňku. Nabízíme je totiž v nepřeberném provedení a další stále přibývají. Tak vybírejte, aby byl váš telefon co nejdříve chráněný.

Nekonečný výběr

Tentokrát pro vás máme kryty na mobil Vivo Y70. Telefonu skvěle padnou. Veškeré funkční i ovládací tlačítka a prvky přitom zůstávají dokonale přístupné. Telefon s nimi půjde ovládat tak, jak jste zvyklí. Nejvíce zástupců mají silikonové obaly na mobil Vivo Y70. Chrání nejen záda a boky přístroje, ale drobně i displej. Kryty totiž mírně přesahují přes obrazovku, takže když telefon položíte displejem dolů, telefon se povrchu nebude dotýkat. Ještě větší míru zabezpečení displeje poskytují knížkové či flipové obaly. Zajišťuje ji pohyblivé křídlo. I v tomto případě vám však doporučujeme ochranu zesílit nákupem vhodného ochranného skla či fólie na displej. Tím však výběr zdaleka nekončí. V nabídce máme také třpytivé, dřevěné či gravírované obaly na mobil Vivo Y70. Jako všechna pouzdra v naší nabídce mají plastický povrch s náležitými výřezy. Odolné kryty zajistí váš telefon před naprostou většinou nástrah každodenního používání. Velmi často splňují vojenské normy, takže s jejich pomocí snese váš Vivo Y70 i trochu drsnější zacházení.

Patří Vivu budoucnost?

Čínská značka Vivo vstoupila na evropský trh teprve v roce 2020. Sama sebe přitom charakterizuje zálibou v experimentech, futurismu a důrazem na výzkum. Zda tato hlediska splňuje také telefon Vivo Y70, nejlépe posoudí jeho uživatelé. Pomáhat jim přitom bude 4 1000mAh baterie se super rychlým nabíjením, Amoled displej, zadní trojitá kamera a 128GB úložiště s 8 GM paměti RAM. To jsou vcelku pádné argumenty pro nákup tohoto přístroje.