Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y35

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Vyzdvihněte nebo vylepšete vzhled vašeho Vivo Y35

Telefon Vivo Y35 je k dostání v tmavě modré variantě, ale také zářivé zlaté, která umí na světle vytvářet velmi zajímavé odlesky. Ať už jste sáhli po klasičtější nebo třpytivé variantě, máme pro vás dobré zprávy: také tento telefon vám pomůžeme lépe chránit. Kryty na mobil z vašeho etuo.cz se o to spolehlivě postarají. Pokud chcete vyzdvihnout původní vzhled telefonu, nabízí se některý z našich průsvitných obalů. Máme je buď v čisté podobě nebo doplněné o nějaký jemný motiv. Touto cestou se pravděpodobně vydají ti, kdo zvolili méně konzervativní variantu. Pro všechny ostatní jsou tu celé série krytů v různých barvách, s různými potisky a v různém typovém provedení.

Kryty na mobil, které splňují naše přísná kritéria

Kryty na mobil Vivo Y35, které se chtějí ucházet o místo v naší nabídce, toho musí umět poměrně dost. V první řadě se musí telefonu dobře přizpůsobit. Rozměry přístroje jsou proto tím prvním, co nás u každého nového přístroje zajímá. Hned na druhém místě je to funkční uspořádání. Naprostá většina telefonů má totiž zcela unikátní rozmístění veškerých funkčních a ovládacích prvků. Plastický povrch se postará o to, aby šel telefon i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Pokud obaly na mobil splní tyto dvě podmínky, mohou se stát účinným štítem proti různým oděrkám, škrábancům a špíně, které by jinak ulpěly na těle telefonu. O jejich účinnosti se může po čase přesvědčit každý. Svou nezastupitelnou roli však hrají i v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, kryt zafunguje jako jakýsi tlumič. Váš telefon z toho proto může s trochou štěstí vyváznout bez jakýchkoli známek poškození.

Které kategorii dáte přednost?

Při konkrétním výběru se nabízí soustředit se na nejlepší barvu či motiv. My vám však doporučujeme dávat si pozor i na typové provedení. V zásadě je možné rozlišovat kryty na mobil na dvě kategorie: v té první budou obaly na mobil, které nechávají obrazovku přístupnou, ve druhé ty, které ji zakrývají pomocí pohyblivého křídla. Do první kategorie řadíme nejen kryty silikonové, ale také řadu obalů speciálních, třeba zmíněné průsvitné, ale i třpytivé, či ty, u kterých podkladový silikon doplňuje další zajímavý materiál jako je kov, veganská kůže či dřevo. Patřit sem budou však i obaly výjimečně odolné, které tvoří kapitolu samu pro sebe. Jejich plastický povrch je navržený tak, aby poskytoval telefonu nejvyšší možnou míru ochrany. Často si je volí lidé zaměstnaní ve stavebnictví, milovníci outdooru, ale také maminky malých dětí. Druhou kategorii tvoří obaly knížkové či flipové. Pohyblivé křídlo, které je pro ně typické, nejen, že zvyšuje ochranu obrazovky, ale nabízí také větší plochu pro nějakou barvu či designový motiv. Tento typ krytu budete mít na očích neustále. Velmi proto doporučujeme vybírat opravdu nadčasově, aby vás obal bavil i po měsících či dokonce letech používání.

Pusťte se do vybírání či dokonce navrhování

Jakmile je jasno o konkrétním typu, můžete se plně soustředit na design. V našich návrzích se objevují motivy z říše zvířat, rostlin, lidí, věcí i čiré abstrakce. Velké oblibě se v poslední době těší naše imitace mramoru, které mají zlatavé prvky. Obaly na mobil Vivo Y35 můžete vybírat také podle jednotlivých kolekcí, které v průběhu roku vytváříme. Týkají se například ročních období, různých svátků nebo třeba jednotlivých žánrů. Vzhledem k cenám, které jsme nastavili velice přátelsky, se může stát, že si obalů vyberete dokonce více a budete je střídat podle momentální nálady, oblečení nebo příležitosti: serióznější na pracovní jednání, hravější či rozpustilejší na setkání s přáteli nebo na čas s rodinou. Do navrhování pouzdra na mobil se však můžete pustit také sami. Stačí zvolit jednu z variant „navrhnout kryt“.