+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y31

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Obal na mobil Vivo Y31 je spolehlivý ochránce, ale může být i elegantní doplněk

Velká obrazovka znamená také velké tělo telefonu. A takový telefon nezbytně potřebuje dobrou ochranu před mechanickým poškozením. Dobrý obal na mobil ochrání ale také před prachem a nečistotami. Podívejte se, jaké kvalitní obaly na mobil Vivo Y31 jsou připraveny v e-shopu Etuo.cz. Nechybí všechny populární obaly na mobil, zajímavá šik pouzdra i opravdu cool kryty. V klidu vybírejte obal, který sedne vašem vkusu a stylu využívání smartphonu. Obal na mobil je jako druhá kůže. Můžete ho pojmout ryze prakticky a vybrat si obal na mobil, který se zařízením zcela splyne. Nebo z obalu na mobil vytvoříte zajímavý doplněk či dokonce akcent vašeho outfitu.

Minimalistické zadní kryty na mobil Vivo Y31 i dokonalé obklopení knížkovým obalem

Podoba obalu na mobil může být různá. Za léta existence tohoto doplňku se vyvinulo několik základních tvarů, které mají další modifikace. Jedno ale musí být splněno. Obal musí na zařízení dobře sedět. V žádném případě nesmí z mobilu padat. Navíc musí mít otvory, které umožní používat bez omezení veškeré funkce a příslušenství. Dbáme na to, aby všechny tyto základní podmínky byly u obalů na mobily, které v Etuo.cz najdete bezezbytku splněny. Obaly na mobily Vivo Y31 z Etuo.cz proto vyráběny v rozměrech a tvaru tohoto modelu. Základ kolekce tvoří jednoduché zadní kryty na mobil, které spolehlivě chrání záda a boky telefonu. Velkou předností je neustále přístupná obrazovka. Opakem jsou pak knížkové a flipové obaly na mobil. Tento typ obalu mobil obklopí ze všech stran. Navíc klapka obalu může sloužit jako pohotovostní stojánek nebo peněženka.

Ultra tenké silikonové obaly na mobil Vivo Y31 i trendy kryty s přírodním dřevem

Když se podíváme na obaly na mobily, je jasné, že základním materiálem pro výrobu obalů na mobily je kvalitní plast. A ten může mít nejrůznější podoby. Ale především má výrazné přednosti, jako je snadná údržba až hygienické čistoty a odolnost proti nejrůznějším oděrkám. I potisky vypadají na plastových obalech na mobil dokonale. Kryty na mobil Vivo Y31 ale nemusí být jen z plastu, i když má mnoho výhod. V Etuo.cz máme připraveni i obaly na mobil z velmi efektních materiálů. Luxusní prim hrají kožené kryty na telefon. Ideálně dotvoří outfit pro náročná jednání nebo formální večerní události. Prozradíme vám ale tajemství. Nejvíc cool jsou obaly na mobil, které mají záda z přírodních materiálů. Mobil s obalem s přírodním plátem dřeva či kovu vypadá naprosto stylově. Můžete je mít v čisté hladké podobě, kdy vynikne materiál, nebo s nádherným uměleckým gravírováním. Do terénu, sport či do jiných náročných podmínek, doporučujeme odolné obaly na mobil ze speciálních materiálů. Často mívají i kovový rám.

Obaly na mobil Vivo Y31 v jednobarevném provedení nebo s některým z 300 potisků

Obal na mobil Vivo Y31 může být krásným symbolem vašich koníčků. Nebo si raději vyberete motivační obrázek či něco z ezo skupiny? Anebo vás potěší vtipný obrázek? Je to jen na vás. Pouze se připravte, že výběr z více než 300 potisků je trošku náročný. Může se stát, že nakonec zjistíte, že potřebujete víc než jeden obal. Nevadí. Ceny jsou příznivé, v klidu vybírejte. V Etuo.cz jsou připraveny kolekce s uměleckými krajinkami, fotkami roztomilých zvířátek i reprodukcemi obrázků jako z herbáře Pokud je pro vás obal s potiskem trošku moc a chcete něco více decentního, podívejte se na kožené kryty na mobily anebo střízlivé jednobarevné obaly.

Smartphone Vivo Y31

Velký mobil s obrazovkou přes 6,5 palce, který má zajímavou výbavu a nestojí příliš hodně peněz, to je smartphone Vivo Y31. Příjemným bonusem jsou tři kamery fotoaparátu s maximálním rozlišením 48 Mpx a baterie s velmi solidní kapacitou 5 000 mAh.