Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y22s

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochrana pro váš Vivo Y22s

Každý, kdo se stal majitelem telefonu Vivo Y22s pro to má jistě své důvody. Ať už je ten váš jakýkoli, s pomocí vašeho etuo.cz se můžete postarat o to, aby se vaše investice vyplatila. Kryty na mobil Vivo Y22s v naší nabídce totiž pomohou uchovat telefonu jeho původní, neporušený vzhled. Různé oděrky, škrábance a špínu raději vezmou ochotně na sebe, než aby je připustili k tělu telefonu. Neporušený vzhled může za určitých okolností dokonce prodloužit životnost telefonu. Staré zařízení v dobrém stavu je také možné mnohem snadněji prodat, pokud se po čase rozhodnete pro jeho výměnu.

Kryty na mobil určené výhradně pro Vivo Y22s

Při navrhování pouzdra na mobil je velmi důležité znát přesné rozměry telefonu. Obal, který má plnit svou funkci svědomitě, se musí telefonu dobře přizpůsobit. Telefon by se v obalu neměl hýbat, ale měl by jít snadno vyndat. Proto k výrobě používáme výhradně kvalitní materiály, které jsou zpravidla pevné a pružné zároveň. Sundávání však pravděpodobně příliš často na pořadu dne nebude. Plastický povrch zajistí přístup ke všem důležitým funkcím telefonu, takže půjde i s nasazeným krytem ovládat tak, jak jste zvyklí. Přidanou hodnotou pouzdra na mobil je ochrana pro případ pádu. Vrstva navíc působí jako jakýsi tlumič nárazů. Je možné, že váš telefon tuto drobnou nehodu ustojí a zůstane zcela neporušený. Pokud chcete ještě zvýšit odolnost vašeho zařízení, je dobré kombinovat kryty na mobil s příslušenstvím k ochraně obrazovky. Fólie na displej či tvrzená ochranná skla najdete v nabídce vašeho etuo.cz také.

Vše, co jste kdy chtěli vědět o krytech

Jakmile se na trhu objeví nějaké nové zařízení, okamžitě pro něj máme přichystané i desítky stránek s návrhy. V záplavě krytů z říše zvířat, rostlin, věcí, lidí, barev i čiré abstrakce se jistě skrývá motiv, který vás zaujme. Předtím, než se pustíte do prohlížení, doporučujeme vám zamyslet se nad typovým provedením. V zásadě se kryty na mobil dělí na dvě kategorie. První je možné souhrnně nazvat jako obaly silikonové. Jejich poznávacím znamením je stálý přístup k obrazovce. Tyto kryty chrání záda a boky přístroje a drobně vystupují také nad displej. Když telefon položíte obrazovkou dolů na rovný povrch, vůbec se jej nedotkne. Silikonové obaly je možné dále dělit na klasické a speciální. Klasické nabízíme v různých barvách a především s různými potisky. Mezi speciální je možné řadit různé průsvitné či třpytivé kryty, anebo obaly, u kterých podkladový silikon doplňuje další zajímavý materiál, jako je kov, kůže či dřevo. Patřit sem však budou i obaly odolné, které často splňují náročné vojenské normy. Druhou kapitolu tvoří obaly knížkové či flipové, které se více soustředí na ochranu obrazovky. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které je zásadním způsobem odlišuje od obalů silikonových. Toto křídlo násobí plochu, na kterou můžete nést nějaký designový motiv. Při výběru je dobré pamatovat na to, že takový obal budete mít na očích neustále. Vybírat nadčasově se proto velmi vyplatí.

Vytvořte si kryt přesně podle svých představ

Během listování nemohla vaší pozornosti uniknout některá z možností „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, můžete se na chvíli změnit v designéra a vytvořit pro svůj Vivo Y22s obal, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Celý postup je přitom až překvapivě jednoduchý. Stačí jen dělat to, k čemu vyzývají jednotlivá tlačítka. Obrázků či motivů je možné na připravenou plochu umisťovat dokonce více. Jako zdroj může posloužit paměť vašeho zařízení, internet nebo naše obsáhlá galerie, do které získáte exkluzivně přístup. Proč vám ji otevíráme, když vedle toho nabízíme řadu obalů s těmito motivy? Je to pro případ, že by vás zaujal nějaký kryt například na jiném typu obalu, než o jaký máte zájem.