+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y20s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Tenký jako proutek

Telefon od čínské značky Vivo Y20s má být se svými 8,4 mm jedním z nejtenčích ve své třídě. Proti štíhlosti nic nenamítáme. Pár milimetrů navíc však přeci jen doporučujeme přidat v podobě kvalitního pouzdra na mobil. Jen tak bude váš Vivo Y20s chráněný proti většině nástrah, které na telefony číhají na každém rohu. Vybírat přitom můžete z obalů nejrůznějšího provedení. Pojďme si je představit.

Jistě si vyberete

Silikonové kryty na mobil patří mezi solidní základ. Obal obepíná záda i boky přístroje a vystupuje drobně i nad displej. Velkou plochu zad přitom může zdobit nějaký zajímavý motiv či provedení. V naší nabídce kromě nejrůznějších potisků najdete obaly na mobil třpytivé, dřevěné či s gravírováním. Jinou kapitolu tvoří knížkové či flipové obaly. Pro ně je typické pohyblivé křídlo, které znásobuje ochranu displeje. Větší plocha nám poskytuje další prostor pro kreativní vyjádření. Námětů vám nabízíme spoustu, takže si jistě vyberete. Specifickou kategorii představují odolné kryty na mobil. Spolu s nimi snese váš telefon Vivo Y20s i trochu hrubší zacházení. Samozřejmostí u obalů v naší nabídce je plastický povrch, který disponuje veškerými výřezy pro funkční a ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl jít s nasazeným obalem ovládat i používat tak, jak jste zvyklí.

Vivo Y20s pro všechny vaše vzpomínky

Nespornou výhodou telefonu Vivo Y20s je velké úložiště. Interní paměť nabízí 128 GB s výběrem mezi 4, 6 a 8 GB paměti RAM. Díky slotu pro SD kartu můžete kapacitu paměti ještě navýšit. Takový prostor je dostatečný nejen pro veškeré snímky, ale i videa. O jejich kvalitní provedení se postará zadní trojitá kamera, jejíž čočky zajišťují šířku, hloubku i makro. Přední kamera nabízí 8 Mpx a je situovaná doprostřed horní hrany displeje. Ukazuje se, že právě tato pozice je pro oblíbená selfíčka nejlepší. Tak směle do focení a nahrávání, váš telefon Vivo Y20s všechny vaše vzpomínky bezpečně uchová.