Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y16

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Černé nebo zlaté Vivo Y16?

Novinka Vivo Y16 je k dostání v hvězdně černé nebo zlaté. Na zádech telefonu se usídlily dvě kruhové výseče, ve kterých jsou ukryté kamery. Celá soustava potom obývá čtverhranný ostrůvek, který poměrně vystupuje nad povrch, ale to vám nemusí vadit. Pokud jste navštívili tyto naše stránky, už víte, jak tento nedostatek srovnat. Kryty na mobil z vašeho etuo.cz se o to spolehlivě postarají. Nabízíme je v celé řadě provedení. Pokud například sáhnete po některém z průsvitných obalů, můžete nechat naplno vyniknout původní vzhled telefonu. Zvlášť efektní to bude, pokud jste sáhli po zlaté variantě.

Kryty na mobil s řadou užitečných vlastností

Sjednocení povrchu a lepší ochrana pro zadní kamery však nejsou jediné přednosti kvalitního pouzdra na mobil Vivo Y16. Základem je vždy rozměrová přesnost. Pouze dobře padnoucí obal může dobře zastat roli ochranného doplňku proti nejrůznějším oděrkám, škrábancům či špíně. Plastický povrch napoví, že kryt nebude nutné sundávat při běžném používání telefonu ani při jeho nabíjení. Otvory odpovídají funkčnímu uspořádání telefonu. Vedle odolnosti proti mechanickým vnějším vlivům posílí šance telefonu na přežití při případném pádu. Kryt působí jako tlumič, takže váš telefon z toho s trochou štěstí vyvázne bez jakékoli úhony.

Vybírejte to, co se vám osvědčilo

Pokud si lámete hlavu, jaký kryt si vybrat, doporučujeme řídit se předchozí zkušeností. Jestli vám v minulosti vyhovovaly silikonové kryty na mobil, které nechávají obrazovku stále přístupnou, bude dobré sáhnout po tom samém typovém provedení. Nabízíme je jednobarevné, různorodě potištěné, průsvitné, třpytivé, ale také doplněné o další zajímavý materiál, jako je veganská kůže, kov či dřevo. Velmi početnou skupinu tvoří fanoušci pohyblivého křídla, které posiluje ochranu obrazovky. Knížkové či flipové obaly na mobil Vivo Y16 proto u nás mají četné zastoupení. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani odolné obaly na mobil Vivo Y16. Často splňují vojenské normy, takže jsou vhodné pro všechny, kdo už mají nějakou tu zkušenost s nehodami telefonů. Lepší ochranu pro váš Vivo Y16 najdete jen stěží. Pro každého fanouška chytrých řešení máme připraveny tzv. „bumper kryty“. Za jejich technicistním vzhledem se skrývá mnohem víc. Tyto kryty většinou potěší šikovnou funkcí navíc, jako je kapsa na drobné bankovky či doklady nebo praktický stojánek.

Potěšte sebe nebo své blízké originálním dárkem

Svébytnou kategorii tvoří kryty s vlastním potiskem. Pokud je zvolíte, můžete si na chvíli vyzkoušet práci designéra. Je to zábavné, zapojit do toho můžete celou rodinu. Na předem připravenou plochu lidé nejčastěji umisťují fotografie členů své rodiny, domácích mazlíčků nebo významných chvílí v životě, které si chtějí připomínat. Zalovit však můžete i v nekonečných vodách internetu nebo v naší obsáhlé galerii, do které získáte pro tyto účely přístup. Najdete v ní nekonečné kvantum našich návrhů z říše zvířat, rostlin, věcí, lidí i čisté abstrakce. Dobrou zprávou je, že jednotlivé motivy můžete kombinovat a vrstvit. S pomocí textového tlačítka je možné na obal připsat vhodná slova. Využít můžete celou řadu fontů, barev či velikostí písma. Velmi oblíbené je textové tlačítko v případě, že kryt s vlastním motivem plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. V takovém případě je však velmi dobré si opravdu dobře zkontrolovat nejen značku zařízení, ale i modelovou řadu. Většina telefonů se drobně liší buď svými rozměry, nebo funkčním uspořádáním. Pouze dobře padnoucí obal může skutečně splnit to, co jste chtěli: udělat radost někomu z vašich blízkých a pomoci ochránit jeho chytré zařízení, prostřednictvím kterého jistě zůstáváte ve spojení. Funkční dárek vždy udělá velkou radost. Je důkazem toho, jak na dotyčného myslíte. Kryt s vlastním potiskem bude zaručeně jediný svého druhu. Takový obal nebude mít nikdo jiný na celém světě.