+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo Y11s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Svrchník pro váš ledovec či fantom

U mobilních telefonů záleží na každém detailu. Výjimkou přitom není ani pojmenování jednotlivých barev opláštění. Obyčejná modrá či černá zkrátka nestačí. V případě telefonu Vivo Y11s tak máte na výběr mezi ledovcovou modrou a fantomovou černou. Stejně výjimečně přistupujeme i my k navrhování doplňků, které mají váš cenný přístroj ochránit. Nejde nám přitom ani tak o mimořádné pojmenování. Spíše se soustředíme na to, abychom vám nabídli ten nejzajímavější design a typové provedení. Na stránkách etuo.cz si díky tomu svůj svrchník pro telefon Vivo Y11s vybere úplně každý.

Kryty silikonové, knížkové i ty méně obvyklé

Nejrozšířenějším typem jsou bez pochyby knížkové kryty na mobil. Ochranu poskytují zádům přístroje i bokům a mírně vystupují také nad displej, aby se obrazovka nemusela dotýkat povrchu, na který mobil umístíte. My je nabízíme v nepřeberném množství provedení, včetně dalších doplňkových materiálů. Vybírat tak můžete obaly na mobil jednobarevné, potištěné, třpytivé, s dřevěnými prvky, s gravírováním i ty, co mají plastický povrch. Knížkové či flipové obaly mají také úctyhodný počet zástupců. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které poskytuje základní ochranu displeji. V každém případě ji doporučujeme zesílit nákupem vhodného skla či fólie na displej. Obojí najdete opět v naší nabídce. Výjimečně odolné obaly na mobil zajistí nejvyšší míru ochrany. Důkazem jsou vojenské normy, které často splňují. Svébytnou kategorii tvoří pouzdra na mobil s vlastním potiskem. Vyrobit je svede každý za pár minut.

Náhrada za Huawei?

S telefony značky Huawei je spojeno několik afér, které vyústily v restrikce ze strany americké administrativy. Tato omezení velmi narušila ambice, které značka na trhu měla. Odpovědí na tato omezení je právě značka Vivo, která by měla zprofanovaný Huawei nahradit. Telefon Vivo Y11s je jedním z těch, které se o to mají pokusit. Výbavou telefonům Huawei mohou plně konkurovat a cena přitom zůstává tradičně přívětivá.