+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo X60 Pro 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Krásné obaly na mobil Vivo X60 Pro 5G, které dobře chrání, ale také lahodí oku

Obaly na mobily, které jsme v Etuo.cz pro nové Vivo připravili, jsou stylové a plně funkční. Primární funkcí dobrého obalu na mobil je ochrana zařízení před mechanickým poškozením. Dbáme proto na výrobu z kvalitních materiálů a na mobil Vivo X60 Pro 5G musí ideálně sednout. Při výrobě proto musí být zajištěno ideální kopírování tvaru a rozměrů mobilu Vivo X60 Pro 5G. Podmínkou je, i aby měly obaly na mobil Vivo X60 Pro 5G všechny potřebné otvory na správných místech a v dostatečné velikosti. Vše pro bezproblémové používání smartphonu. I design hraje velkou roli. V kolekci máme zajímavé a netradiční designové kousky, stejně jako decentní klasiku pro konzervativní uživatele.

Kolekce plná různých typů obalů podle vašich preferencí

V e-shopu Etuo.cz jsme připravili obaly a kryty na mobil pro různé využití. Můžete si tak vybrat obal na mobil Vivo X60 Pro 5G, který perfektně sedne vašim potřebám. Pokud na mobilu hodně pracujete, rádi hrajete hry nebo kontrolujete dění ve světe, podívejte se na vyladěné kryty na mobil. Krásně ochrání záda a boky smartphone Vivo X60 Pro 5G, ale nechávají volný přístup k obrazovce. Pro opatrné klienty, kteří chtějí obalem ochránit celý mobil včetně dotykového displeje, doporučujeme knížkové nebo flipové obaly. Rozdíl mezi nimi je ve způsobu otevírání přední klapky. Oba však spolehlivě chrání zařízení ze všech stran včetně obrazovky. No a nejvyšším stupněm zabezpečení smartphone obalem jsou speciální vysoce odolné obaly na mobil. U těch jsou kladeny zvýšené nároky na materiál i konstrukci obalu. Často mívají zabudovaný kovový rám jako výztuhu.

Luxusní kožený obal, klasiku s potiskem nebo něco stylového z netradičních materiálů

Základním materiálem pro obaly na mobily Vivo X60 Pro 5G je kvalitní plast. Je to materiál, který se dobře přizpůsobí tvaru zařízení, je stálý a skvěle se udržuje v čistotě. Krásně na něm vyniknou potisky. Navíc na kvalitním plastu je potisk velmi stálý a odolává odření. Silikonové kryty jsou populární pro svou nenápadnost a velmi příjemný omak. Pokud zvolíte průhledný silikonový kryt, nenaruší původní luxusní design mobilu. Vážného vzezření i příjemného luxusního dojmu dosáhnete koženým obalem na mobil Vivo X60 Pro 5G. Ideální volba do práce i do společnosti. Ale je tady náš malý tip. Hitem posledních období jsou obaly na mobil, které využívají přírodní materiály, jako je dřevo a kov. Může být v hladké podobě, která nechá vyniknout barvě a struktuře materiálu, nebo s jemnou rytinou.

Decentní jednobarevné obaly i pouzdra s nevšedními potisky

Obal na mobil Vivo X60 Pro 5G může být nenápadným doplňkem. Zkrátka splyne s tělem zařízení, ochrání ho a nevyčnívá. Takové jsou jednobarevné kryty na mobily a jemné čiré obaly. Dokonale zapadnou do vašeho stylu a nijak ho nenabourají. Obaly na mobil z řady Utra Slim navíc na mobilu prakticky nejsou vidět. Krásně se zařízením splynou a dají vyniknout jeho původnímu designu. Ale pokud máte rádi něco veselejšího a chcete obal, který projasní váš den, podívejte se na naše obaly s krásnými potisky. V Etuo.cz jich na výběr máte více než tři stovky. Pro snadnější výběr jsou rozdělené do tematických řad. Je připravena série pro milovníky krásných aut. V jiné jsou nádherné potisky s fotkami přírody a zvířat. Jiná je perfektní pro vášnivé bylinkáře nebo vyznavače ezoterických věd.

Smartphone Vivo X60 Pro 5G

Vysoce kvalitní chytrý mobil Vivo X60 Pro 5G cílí na náročnou klientelu. Má velký displej o úhlopříčce 6,57 palce v kvalitě AMOLED. O výkon se stará výkonný osmi jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 870 5G s podporou 12 GB RAM. Vnitřní úložiště má kapacitu 256 GB. Na zádech najdete fotoaparát s třemi kamerami. Čtečka otisků je integrována v displeji.