+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo X51 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Bude kolem něj živo?

Čínská značka Vivo expandovala na evropský trh teprve nedávno. Cílí spíše na vyšší ekonomickou skupinu. Za telefon Vivo X51 5G požaduje okolo 23 000 Kč, což je srovnatelné například s telefonem Samsung Galaxy S20. Vivo je možné přeložit jako „živý“. Zda bude kolem telefonů této značky živo, se teprve uvidí.

Stylové kryty na mobil

My jsme nelenili a okamžitě jsme připravili obaly na mobil Vivo X51 5G v nepřeberném množství provedení. Vybírat můžete silikonové, flipové, či knížkové obaly. Nabízíme je jednobarevné, potištěné, třpytivé, s dřevěnými prvky, gravírované či takové, které mají plastický povrch. Speciální kategorii tvoří obaly odolné. Ty většinou splňují některé parametry vojenských norem, takže váš Vivo X51 5G s nimi snese i trochu drsnější zacházení. Velmi se osvědčují v profesích jako je stavbyvedoucí, ale ocení ho i maminky, které svůj telefon nemají šanci ohlídat před nenechavými ručičkami svých ratolestí. Svébytnou kategorii tvoří pouzdra na mobil s vlastním potiskem. Díky našemu jednoduchému nástroji na jejich navrhování můžete svému Vivo X51 5G vtisknout vzhled, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Tyto obaly jsou čím dál oblíbenější jako originální dárek pro blízké. Kromě praktické věci svým nejbližším věnujete svůj čas a dobré nápady, což ocení úplně každý.

Stabilita v základní výbavě

Pokud bychom měli na telefonu Vivo X51 5G vyzdvihnout jednu jedinou věc, byla by to podpora režimu „gimbal“, který se postará o výjimečnou stabilizaci obrazu. V praxi to znamená, že s telefonem Vivo X51 5G můžete nahrávat videa či fotit klidně v běhu či během jízdy a výsledek nebude působit roztřeseně. Stabilita je jednou z klíčových vlastností i pro nás. Pečlivou výrobou našich obalů na mobil se staráme o to, aby s vámi vaše zařízení stabilně vydržela co nejdéle. Platí to však i pro telefony, které stabilitu v základní výbavě nemají.