CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Vivo V23 5G

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Oslnivá novinka Vivo V23 5G

Značka Vivo je na českém trhu teprve rok. Pokud nedokázala do té doby oslnit zákazníky, teď se jí to povede zcela jistě. Novinka Vivo V23 5G sice mimo jiné láká na dvojitou čelní kameru s nebývalými 50 Mpx, ale nejvíce pozornosti právem vzbudí designové pojetí telefonu. Černé varianty se to tak úplně netýká, ta vykazuje typické známky jednoduché elegance. Pokud však sáhnete po zlatém odstínu, zažijete divy. Verze „Sunshine gold“, tedy „zlatá jako slunce“, je vyrobená ze speciálního skla Fluoritte AG Glass, které dokáže měnit barvu v závislosti na UV záření. Různých odstínů si všimnete dokonce i v rozlišných světelných podmínkách. Jde o opravdu působivý detail, který dokáže svým leskem zastínit cenu, která překračuje hranici 11 000 korun.

Kryty na mobil, které pomohou uchovat vzhled telefonu

Nabízet kryty na mobil, který by měl být nejkrásnější bez obalu, představuje skutečnou výzvu. Více než u jakéhokoli jiného modelu je tu důležité, aby obaly na mobil telefonu přesně seděly a šly velmi snadno sundávat i nasazovat. Potřeba to totiž bude zřejmě častěji než u jiných přístrojů, tedy samozřejmě pokud nesáhnete raději po průsvitné variantě, která původní vzhled dokonale zachová. Přítomnost kvalitního pouzdra na mobil by měla být v každém případě samozřejmostí. Škrábance, špína či oděrky by u telefonu Vivo V23 5G působily jako nehezké skvrny na slunci a brzy by jeho perfektní vzhled poněkud zastínily. S kryty na mobil z vašeho etuo.cz se tomu vyhnete. Získáte spolehlivý štít, který ochotně schytá všechny následky každodenní manipulace. O snadné používání se přitom postarají veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon díky tomu půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí.

Jaké typy obalů nabízíme?

Pokud nesáhnete po průsvitné variantě, ale chcete dát přednost jinému obalu, máme pro vás dobré zprávy: u nás si jistě vyberete. Nabízíme jeden z nejširších výběrů na trhu. Abyste si listování přece jen trochu zkrátili, využijte možnosti filtrování. S jeho pomocí můžete vybrat jen takové typy krytů na mobil, o jaké máte skutečně zájem a dál už se soustředit jen na ten nejvhodnější design. Nejvíce zástupců budou mít kryty silikonové. Spolehlivě kryjí záda i boky přístroje a drobně vystupují i nad displej. Když telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. V ochraně obrazovky si ještě o stupínek lépe vedou knížkové či flipové kryty. Vděčí za to pohyblivému křídlu, které navíc násobí plochu pro zvolený motiv. Na očích ho tak budete mít prakticky neustále, proto doporučujeme vybírat skutečně nadčasově. Vedle nejrozšířenějších variant se u nás setkáte i s dalšími méně či více obvyklými variantami. Nabízíme obaly třpytivé, výjimečně odolné, doplněné o další materiál, jako je kov, kůže či dřevo, obaly, které mají plastický povrch či průsvitné, které se ke smartphonu přichytí pomocí magnetu a jsou tudíž velmi vhodné právě pro tento model.

Vyberte si vhodný design nebo si navrhněte kryt s vlastním motivem

Jakmile jste zvolili správný typ, můžete se plně soustředit na design. Rozhodování vás čeká i v případě, že jste zvolili například variantu z kovu. I tady se nabízí celá řada zajímavých rytin, které mohou vzhled kovu ještě více pozvednout. Během listování nemohla uniknout vaší pozornosti ani možnost „navrhnout kryt“. Pokud ji zvolíte, ocitnete se v naší designérské dílně, kde si může za pár minut svůj perfektní obal na mobil navrhnout úplně každý. Je to jednoduché a intuitivní. Velmi oblíbené je v takovém případě zalovit v paměti fotoaparátu a vylovit z něj obrázek například partnera, dětí či domácího mazlíčka. Využít však můžete také nekonečných možností internetu nebo naši galerii motivů, kterou vám pro tento účel exkluzivně zpřístupníme. Je to opravdu jen na vás.