+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo V21 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Novinka Vivo V21 5G v technicistním provedení

Máme vždy radost, když výrobci přidají do základní výbavy svých novinek také pouzdra na mobil. V případě novinky z dubna roku 21, telefonu Vivo V21 5G se jedná o průsvitný kryt, který nechá naplno vyniknout původní design telefonu. Na telefonu velmi dobře sedí, takže pokud jste si oblíbili jednoduché, silikonové kryty na mobil, máte vystaráno. Řadě lidí však to samé vůbec vyhovovat nemusí. Telefon působí velmi technicistním dojmem. Záda kryje matné, ultra tenké sklo, ostatně štíhlost je jednou z jeho poznávacích znamení. Jediným výraznějším prvkem je zadní kamera, která kombinuje dvojici barev, aby naplno rozlišila trojici čoček od přisvětlovací diody. Její velkou výhodou je však to, že téměř splývá se zády telefonu. Boky přístroje jsou celkem nezvykle vyrobené z plastu, což telefonu drobně ubírá na exkluzivitě. V důsledku tak na něm najdeme celou řadu odstínů černé, matnou i lesklou a navíc ještě kov.

Obaly na mobil, které sjednotí jeho vzhled

Pokud si přejete sjednotit vzhled telefonu Vivo V21 5G a navíc mu poskytnout spolehlivou ochranu, doporučujeme prohlédnout si obaly na mobil, které jsme pro vás připravili. Oproti původnímu krytu mají velkou výhodu: jakákoli drobná smítka či nečistoty se nebudou hromadit pod průsvitným krytem, ale zůstanou šikovně skrytá pod ním. Až takový kryt po letech sundáte a lehce očistíte, velmi pravděpodobně na vás vykoukne v celé své původní kráse. Samozřejmostí je přitom schopnost zajistit telefon před oděrkami, škrábanci i špínou a to včetně otisků prstů. Kvalitně provedený kryt přitom nemá žádný vliv na ovládání a manipulaci s telefonem. Obsahuje totiž všechny nezbytné výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Tím však výčet dobrých vlastností pouzdra na mobil nekončí. Kryty se osvědčují i v případě, že vám telefon nedopatřením vyklouzne z ruky. V takovém případě dovedou utlumit pád, takže telefon z něj s trochou štěstí vyjde bez úhony.

Máme něco pro každého, přesvědčte se

Obalů tradičně nabízíme velké množství, aby si u nás vybral úplně každý. Máme něco pro vyznavače jednoduché elegance, ale i pro ty, kdo mají velmi specifické zájmy, koníčky, zaměstnání či světonázory. Abyste si výběr zjednodušili, můžete využít možnosti filtrování. Pokud například víte, že vám nejlépe vyhovují knížkové kryty na mobil s jejich typickými pohyblivými křídly, označte právě tento typ krytu a na stránkách by se vám měly objevit pouze pouzdra na mobil, která tomuto zadání odpovídají. Podobně můžete postupovat, jestliže hledáte třeba třpytivé, výjimečně odolné, dřevěné, či kožené kryty, anebo pouzdra na mobil, která mají plastický povrch. Pokud zvolíte kryty s gravírováním, vyskočí vám vysoce módní obaly, které kombinují silikonový podklad s kovy nejrůznější barvy, na kterých je navíc vyražený určitý motiv. Za zmínku ještě stojí tzv. „bumper kryty“, které vedle promyšleného designu často nabízí nějakou funkci navíc, jako je praktický stojánek či kapsa na bankovky nebo doklady.

Vyzkoušejte si práci designéra

Zajímá vás design a rádi byste si vytvořili kryt zcela podle svého? S námi se do navrhování může pustit úplně každý. Stačí si vybrat kryt s výzvou „navrhnout kryt“, který vás přenese přímo do naší návrhářské dílny. Vyznat se v ní je velmi jednoduché. Zkrátka jen děláte to, k čemu vás vyzývají jednotlivá tlačítka. Obrázků přitom můžete využít dokonce víc a vzájemně je zkombinovat. Navrhování vám přitom velmi usnadní fakt, že plocha, na které navrhujete, je vaším budoucím obalem. Důležitý je zvláště otvor pro zadní kameru. Díky tomu, že víte, kde je, se vám váš motiv bude lépe natáčet, zvětšovat, či zmenšovat, dokud nebude na krytu vypadat co nejlépe. Tak se pusťte do návrhářství. Za pár dní u vás může přistát obal, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě.