+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Vivo V21

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Potlačte či podpořte původní vzhled

Máj je lásky čas. Pokud jste si i vy zamilovali telefon Vivo V21, rádi vám pomůžeme s jeho účinným zabezpečením. Máme pro vás připravené kvalitní kryty, které se o telefon všestranně postarají, zvlášť když k nim pořídíte navíc tvrzené ochranné sklo či fólii na displej. Pro telefon Vivo V21 je příznačné stínování. U světlejšího modelu přechází nebesky modrá v barvu letního rozbřesku. U tmavší varianty dochází k postupnému přechodu do tlumenějších tónů. S obaly na mobil z vašeho etuo.cz můžete původní vzhled podpořit, pokud sáhnete po průsvitném krytu, anebo zcela potlačit výběrem některé z barevných či potištěných variant.

Spolehlivé obaly na mobil Vivo V21

Krytů na mobil pro vás máme připravených celou řadu. Ať už sáhnete po kterémkoli, můžete být jisti, že bude telefonu Vivo V21 sedět. Všechny totiž počítají nejen s rozměry telefonu, ale i s veškerým jeho uspořádáním. Otvory pro funkční i ovládací tlačítka a prvky se postarají o to, abyste obal z telefonu nemuseli při běžném provozu vůbec sundávat. Ovládat přitom půjde tak, jak jste zvyklí. Pouzdra na mobil z nabídky etuo.cz účinně chrání telefon před oděrkami, škrábanci i špínou. Až obal po letech používání sejmete a telefon lehce očistíte, může se stát, že na vás vykoukne stejný, jako když jste si ho pořídili. Když už jsme u jmenování dobrých vlastností obalů na mobil, nesmíme zapomínat na schopnost utlumit pád. Pokud vám telefon nedopatřením vypadne, s nasazeným krytem bude mít mnohem větší šanci, že pád bez úhony přežije. To už je pořádná porce argumentů, proč si takový kryt na mobil pořídit.

Začněte výběrem vhodného typu Někoho možná může tak široký výběr krytů na mobil zaskočit. Abyste si svou volbu

zjednodušili, doporučujeme vám použít filtrování. S jeho pomocí si můžete zúžit výběr pouze na takové obaly na mobil, o které máte zájem a plně se soustředit na to nejdůležitější, ideální design. Nejvíce zástupců mají tradičně silikonové kryty na mobil. Kryjí boky i záda telefonu a drobně vystupují také nad displej. Pokud je položíte na rovný povrch, obrazovka se ho vůbec nedotkne. O něco lépe si v tomto ohledu vedou knížkové či flipové obaly na mobil. Typické je pro ně pohyblivé křídlo, které násobí ochranu displeje. Jak jsme zmínili v úvodu, pokud stojíte o skutečně všestrannou ochranu telefonu, každý kryt je dobré doplnit ještě příslušenstvím na zabezpečení obrazovky. V kolonce „bumper kryty“ najdete elegantní pouzdra na mobil, které potěší nejen promyšleným vzhledem, ale často i šikovnou funkcí navíc, jako je stojánek či kapsa na bankovky nebo drobné doklady. Prohlédnout vám doporučujeme i kryty s gravírováním, které mají na svém povrchu vyražený nějaký motiv. Za podklad přitom tradičně slouží kov v různém provedení. V nabídce však najdete také obaly ze dřeva nebo veganské kůže. Naše nabídka tím zdaleka nekončí. Vybírat můžete třeba i třpytivé, výjimečně odolné obaly na mobil Vivo V21, anebo třeba kryty, které mají plastický povrch.

Vytvořte si kryt zcela podle svých představ

Ve výčtu krytů na telefon Vivo V21 nesmíme zapomínat na možnost navrhnout si vlastní kryt. Je to velmi jednoduché, zvládne to úplně každý. Navrhování velmi usnadňuje fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Přítomnost otvorů vám pomůže ve správném umisťování motivu či motivů. Najít je můžete v paměti svého zařízení, například ve fotoaparátu, kdekoli na internetu, anebo v naší obří galerii, do které vám pro tento účel umožníme nahlédnout i vstoupit. Obrazový motiv či motivy můžete doprovodit vhodnými slovy. Aby vše dokonale ladilo, využijte možnosti měnit písmo, jeho barvu i velikost. Před dokončením objednávky ještě doporučujeme přizpůsobit barvu pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, by totiž v opačném případě mohla zůstat původní barva.