+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Tecno Spark 6 Go

Obaly pro Tecno Spark 6 Go


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Tecno Spark 6, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Potřebujete vychytaný obal na mobil Tecno Spark 6 Go nebo super odolný kryt?

Obaly na telefony mají základní funkci, kterou je ochrana zařízení před mechanickým poškozením, nečistotami a prachem. To je ale jen pouhý základ. Často bereme obaly na mobil jako designový prvek, krásný doplněk nebo parťáka, který nás podrží i v náročném terénu. A záleží pouze na vás, jak obal na mobil Tecno Spark 6 Go pojmete. A může to být pouze nenápadný ochránce, který nijak nenaruší vzhled vašeho smartphonu. Při tom však může mít i pár drobných vychytávek. Některé obaly na mobil můžete poskládat a využívat jako praktický stojánek pro sledování videí nebo Skypování. Jiné mají kapsičky na kreditky, takže je využijete jako peněženku. Podívejte se na řadu Wallet Case.

Knížkové obaly na mobil Tecno Spark 6 Go i praktické zadní kryty

To, jak nejvíce používám mobil, předurčuje, jaký typ obalu bychom si měli vybírat. Pro vášnivé hráče, ale také pro všechny uživatele, kteří potřebují neustálý přehled o dění na obrazovce, jsou ideální variantou zadní kryty na mobily Tecno Spark 6 Go. Chrání záda telefonu i jeho boky a při tom nechává volný prostor pohybu i sledování obrazovky. Knížková a flipová pouzdra jsou zcela jiným typem obalu. Mají přední otevírací klapku, která bezpečně chrání smartphone ze všech jeho stran. Rozdíl mezi knížkovým a flipovým obalem na mobil je v tom, na které straně se otevírají. Knížkový obal je jako kniha a otevírá se na delší straně mobilu, flipový na té kratší. Zvláštní kategorií jsou vysoce odolné obaly na mobil Tecno Spark 6 Go, které mají speciální konstrukci i složení materiálů. Dokáže tak smartphone ochránit i ve velice náročných podmínkách.

Materiály top kvality i zajímavého a netradičního vzhledu na obalech na mobil Tecno Spark 6 Go

I když většina obalů na mobil Tecno Spark 6 Go je z vysoce kvalitních plastů, najdete v Etuo.cz i zajímavé kousky. Jsou to kožené obaly a obaly z přírodním dřevem či kovem. Zvlášť poslední dva materiály jsou hitovkou. Jsou krásné na pohled, zajímavé na omak a rozhodně velmi nevšední. Kov i dřevo může být v hladké podobě nebo s jemným gravírováním. Kůže pak v několika barevných provedeních. I plastové obaly mohou mít různou podobu. Mohou být z pevného plastu, takže na zádech mobilu tvoří pevnou skořepinu. Nebo jsou tady jemné silikonové obaly na mobil, které se zařízením doslova splynou a velice dobře se drží v rukou. Plastové obaly na mobil jsou oblíbené i proto, že na nich krásně vyniknou potisky.

Více než tři stovky krásných potisků na obalech na mobil Tecno Spark 6 Go i decentní kryty

Jak obal na mobil Tecno Spark 6 Go pojmeme, je jen na osobním vkusu a preferencích. Někdo má rád jednoduchou krásu, jiný preferuje zajímavý design. Pro minimalisty jsou tady čiré silikonové obaly, jemné jednobarevné pouzdra nebo černobílá klasika. Pro odvážnější povahy zase, obaly na mobil s úžasnými potisky. V zásobě jich máme více než tři stovky. V jednotlivých tematických řadách najdete úžasné fotografie přírody, obrázky zvířat i rostlin, ale také umělecké koláže. Některé kolekce jsou věnované botanice, jiné designu nebo třeba jen vtipným obrázkům. Na své si v Etuo.cz přijde každý. A pokud byste si náhodou nevybrali, je tady ještě možnost navrhnout si obrázek na obal sami a my vám jej vytiskneme. Obaly s vlastním potiskem jsou také skvělým a velice osobním dárkem.

Smartphone Tecno Spark 6 Go

Mobil Tecno Spark 6 Go je low cost zařízením pro všechny začínající klienty. Má výbavu, která dobře pokryje základní potřeby, jako je telefonování, brouzdání na internetu a psaní zpráv. Díky baterii s velkou kapacitou 5 000 mAh má také solidní výdrž. A displej velký 6,52 palce slibuje spoustu prostoru pro práci i zábavu.