+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Tecno Spark 6

Obaly pro Tecno Spark 6


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Tecno Spark 6 Go, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Stylový obal na mobil Tecno Spark 6, který okouzlí i spolehlivě ochrání zařízení

S nákupem nového mobilu už dnes rovnou uvažujeme o jeho obalu. A málokdo z nás už dnes bere obal na mobil Tecno Spark 6 pouze jako ochranu před drobným mechanickým poškozením nebo nečistotami. Ale samozřejmě to od obalu na mobil očekáváme. Je to jeho základní funkce. Nicméně dnes jsou pro nás obaly na mobil zajímavým designovým doplňkem. A pro někoho mohou být i plochou pro sebevyjádření. Někdo ale třeba touží po tom, aby smartphone krásně splynul s ostatním doplňky a vyladěným outfitem. Je to jen na vás, jak mobilní telefon vnímáte a jak ho chcete prezentovat světu. Malým bonusem obalů na mobily jsou praktické vychytávky. Perfektní je, když může kryt na mobil sloužit i jako stojánek pro sledování dlouhých videohovorů. V nabídce internetového obchodu Etuo.cz jsou i obaly na mobily, které mají skryté kapsičky. Tyto obaly mají označení Wallet a slouží jako praktická peněženka.

Praktické zadní kryty i komplexní ochrana mobilu Tecno Spark 6 knížkovými obaly

Nachystali jsme pro mobil Tecno Spark 6 velkou kolekci nejrůznějších typů obalů. Některé mají zvýšenou odolnost, jiné se liší tvarem a další jsou zajímavé vzhledem a netradičními materiály. Když si vybíráme nový obal na mobil, třeba na smartphone Tecno, na chvilku si v klidu sedněte a zvažte, jak velkou ochranu pro smartphone potřebujete. Je taky dobré uvědomit si, jak budete mobil nejvíce používat. Hrajete hodně hry a potřebujete neustále volnou obrazovku? Nebo musíte mít neustálý přehled o dění, které mobil zobrazuje? Pak jsou ideální volbou zadní kryty na mobil. Spolehlivě chrání záda a boky telefonu. Pro zabezpečení mobilu ze všech stran, tedy i z čelní, jsou zde připraveny knížkové a flipové obaly na mobily. Citlivý displej chrání před poškozením i nečistotami přední otevírací klapka. Knížkové obaly se otevírají jako kniha, flipové pak na kratší straně mobilu.

Kvalitní materiál obalu je základem stabilní ochrany mobilu Tecno Spark 6 i dlouhé životnosti

Kryty na mobil Tecno Spark 6 mohou být z nejrůznějších materiálů a v naší kolekci nechybí ani hodně raritní přírodní materiály. Nicméně základem je většinou kvalitní plast. Je to velmi praktický materiál, který umožňuje ideální tvarování podle těla smartphonu, skvěle se udržuje v čistotě a zároveň na něm vyniknou i velmi detailní potisky. I plast má hodně podob. Někdy je to pevná skořepina zadního krytu, jindy velmi příjemný silikonový obal nebo krásný knížkový obal s velkým prostorem pro potisky. Silikonové obaly na mobily jsou zvlášť oblíbené. Skvěle se totiž drží v rukou a s mobilem doslova splývají. Kožený obal na mobil je trochu luxusní záležitostí. Je perfektní volbou pro obchodníky, ale také do kanceláře či ne večerní události. Vybírat můžete z několika decentních provedení. Na vysoce odolné kryty na mobily jsou využity speciální materiály s velmi vysokou odolností. Cool tipem jsou obaly na mobily s přírodním dřevem nebo kovem.

Decentní jednobarevné obaly na mobil Tecno Spark 6 i více než 300 krásných potisků

Vzhled a barevné ladění obalu na mobil Tecno Spark 6 jsou pro mnohé z nás stejně podstatné, jako základní ochranná funkce krytu. Volit můžete podle vlastního vkusu, příležitostí nebo zkrátka jen podle nálady. Jsou nachystány decentními jednobarevné pouzdra, obaly s efekty i kryty s nejrůznějšími potisky. V kolekci jich máme více než tři stovky. Rozdělili jsme je do tematických řad, abychom vám usnadnili hledání toho vašeho vysněného potisku. Připraveny jsou romantické potisky, umělecké koláže i nádherné fotky.

Smartphone Tecno Spark 6

Zajímavý telefon Tecno Spark 6 nabízí opravdu prostornou obrazovku a baterii s velikou kapacitou 5 000 mAh. Další výbava už je skromnější a řadí ho tak spíše k ekonomickým zařízením. Nečekejte velkou paměť ani rozlišení hlavní kamery fotoaparátu.