Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Tecno Pova

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Je libo stylový kryt na mobil Tecno Pova, nebo dáte přednost decentnějšímu koženému obalu

Všechny obaly na mobil Tecno Pova, které v e-shopu Etuo.cz najdete, musí splňovat velmi přísná kritéria. Dbáme na to, aby obaly na mobilech dobře seděly, nepadaly a chránily je. Všechny obaly na mobil z našeho internetového obchodu musí mobilům poskytovat dobrou ochranu. Materiály musí být stálé s dlouhou životností a ideální je, když se dobře čistí. A pak je tady vzhled, který považujeme za velmi důležitý aspekt. A je zcela jedno, zda preferujete decentní nenápadné obaly na mobil, nebo dáte přednost obalu, který na sebe upozorní. Bonusem navíc bývají drobné vychytávky. Některé obaly, knížkové a flipové, lze poskládat do praktického stojánku, který se hodí při dlouhých video hovorech. Jiné mohou sloužit jako peněženka.

Lehké zadní kryty na mobil Tecno Pova i komplexně řešené knížkové obaly

Když vybíráme nový mobil, máme většinou docela jasno, co od něj očekáváme. U obalu na mobil by to mělo být vlastně podobné. Je dobré si ujasnit, zda potřebujeme mít neustálý přístup k obrazovce, zda nám nebude vadit otevírání klapky, kterou budeme při hrách muset přidržovat. Nebo naopak, zda se o mobil nebojíme a nebylo by lepší zvolit komplexní ochranu zařízení. V takovém případě jsou ideální volbou obaly na mobil s otevírací klapkou. Jsou to knížkové a flipové obaly na mobil Tecno Pova, které chrání zařízení ze všech stran a tedy i velký a citlivý dotykový displej. Volný pohyb po obrazovce a neustálý přehled o dění pak dovolují zadní kryty na mobily. Jsou lehké a často úplně splynou s designem zařízení.

Vysoce kvalitní materiály jsou základem úspěchu obalů na mobil Tecno Pova

Všechny materiály, které jsou použity k výrobě obalů na mobily Tecno Pova musí být velmi kvalitní. Potřebujeme, aby se daly dobře tvarovat a kopírovaly tak velikost a rozměry zařízení. Jen díky tomu na mobilu dobře sedí, nepadají a poskytují mu dobrou ochranu. Proto se u velké části obalů na mobily opíráme o vysoce kvalitní plasty. Mají ještě další výhody. Velmi snadno se čistí a perfektně na nich vyniknout nádherné potisky. Pro náročné klienty máme připraveny také obaly na mobily z eko kůže. Vypadají luxusně a na mobilu dělají velkou parádu. Tajným tipem jsou pak naše cool dřevěné a kovové obaly na mobil. Jejich záda jsou z čistě přírodního materiálu, který může být v čisté podobě nebo s uměleckým gravírováním. Do náročného prostředí pak doporučujeme vysoce odolné obaly na mobil. Ty musí zařízení poskytovat vysoký stupeň ochrany i ve velmi náročném prostředí. Jsou proto vyrobeny z velmi odolných materiálů, které odolají i nárazům. V jejich konstrukci je často i kovový rám, který ještě více navyšuje odolnost.

Decentní doplněk i svérázné oživení každodenní šedi v podobě obalu na mobil Tecno Pova s potiskem

Kryty na mobily mohou být zcela nenápadné. Perfektní jsou v tomto případě jemné silikonové kryty na mobil Tecno Pova v provedení Ultra Slim. Jsou průhledné, tenké a se zařízením naprosto splynou. Velmi decentní jsou také jednobarevné kryty na mobil. Mohou být černé, bílé nebo v některé z jemných pastelových barev. Oblíbené jsou ale také obaly na mobil s nejrůznějšími efekty. Připraveny jsou třpytivé obaly, kryty s tekutými efekty nebo se zrcadlovým provedením. A pak je v Etuo.cz připravena velká skupina obalů s potisky. Potisků je připraveno více než 300. Je tedy opravdu z čeho vybírat. Najdou se potisky s ezo motivy, romantické obrázky i úžasné fotky.

Smartphone Tecno Pova

Další z řady Tecno mobilů má zajímavou kombinaci výbavy. Na první pohled upoutá obrovskými rozměry. Jeho obrazovka má totiž 6,8 palců. Dalším bonusem je baterie s úctyhodnou kapacitou 6 000 mAh. Zbytek výbavy je ale výrazně skromnější. Paměť očekávejte jen v základu Foťák má sice čtyři kamery, ale maximální rozlišení jen 16 MPx.