Kryty, pouzdra, obaly pro mobil TCL 306

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Aby s vámi nový TCL 306 déle

vydržel Baterii s kapacitou 5 000 mAh dnes nabízí celá řada výrobců chytrých telefonů. Pokud takovou baterii umístíte do přístroje s vysokou obnovovací frekvencí displeje, příliš velkou výdrž mu to nezajistí. Jestliže ji však dáte do zařízení nejvýhodnějšího ekonomického segmentu, může vás takový přístroj potěšit výdrží až tři dny. Přesně takový je nový TCL 306. Za necelých 3 500 korun získáte smartphone, který úplně postačuje k běžnému používání. Když už jsme však u té výdrže. Po nákupu nového přístroje je velmi dobré se postarat o to, aby s vámi co nejdéle zůstal, a to ať už stojí kolik chce. Na vašem etuo.cz vám v tom můžeme pomoci. Nabízíme ochranné doplňky, které zesílí nejen výdrží displeje, ale ochrání také citlivá záda a boky telefonu. Naše kryty na mobil potěší svými spolehlivými vlastnostmi i výjimečným vzhledem.

Kryty na mobil podle utajovaného receptu

Designéři obalů na telefony mívají jako první přístup k informacím o nových telefonech. Jen tak mohou v předstihu připravit vhodné doplňky, které pomohou ochránit všechny novinky na trhu. Každý telefon se totiž drobně liší. Když už najdeme na trhu dva kousky, které mají stejné rozměry, budou se lišit například uspořádáním funkčních či ovládacích tlačítek a prvků. Každá odlišnost, byť milimetrová, však hraje u kvalitního pouzdra na mobil zásadní roli. Pouze obal, který po všech stránkách dobře sedí, může spolehlivě chránit přístroj před oděrkami, škrábanci či špínou. Pouze takové kryty na mobil také chceme nabízet: spolehlivé a rozměrově přesné, které umožňují bezproblémový chod i nabíjení vašeho smartphonu.

Začněte výběrem vhodného typu

Při výběru pouzdra na mobil se řada lidí řídí předchozí zkušeností. Pokud jste si v minulosti oblíbili například silikonové kryty na mobil, které zesilují ochranu zad a boků přístroje, pravděpodobně po nich sáhnete také příště. Proto při výběru nabízíme možnost filtrování. Naše nabídka je jednou z nejširších na trhu. Pomocí filtrování si můžete zvolit jen takové kryty, o jaké máte skutečně zájem a plně se soustředit na jejich design. Pro váš TCL 306 máme přichystané knížkové, flipové, průsvitné či magnetické, výjimečně odolné nebo třeba třpytivé obaly. Vedle toho máme v zásobě i několik specialit, jako jsou kryty, u kterých podkladový silikon doplňuje další materiál jako je dřevo, kůže či kov. Setkat se však můžete i s obaly, co mají plastický povrch, který je velmi příjemný na dotyk. U většiny variant obalů nabízíme celou řadu barev či designového provedení. Díky šikovně nastaveným cenám si obalů můžete vybrat dokonce více a střídat je podle momentální nálady nebo příležitosti. Na seriózní pracovní schůzi můžete dorazit s průsvitným obalem, který zdobí jemný dekor, doma můžete svůj chytrý telefon obléci do kočičího kožíšku a podpořit tak svou hravou náladu.

Vytvořte svůj vlastní originál

Vedle základní nabídky pro vás máme v záloze ještě jednu možnost. Pro svůj telefon TCL 306 můžete navrhnout kryt zcela podle svého. Kryty s vlastním potiskem se stávají čím dál oblíbenějšími. Může je zdobit podobizna partnera, dětí, domácího mazlíčka nebo třeba momentka z vaší dovolené. Kromě fotoaparátu však můžete načerpat inspiraci kdekoli v paměti internetu nebo v naší obsáhlé galerii, kterou vám pro tento účel exkluzivně zpřístupníme. Obrázků je možné na připravenou plochu umístit dokonce více. Jejich správnou polohu vám velmi usnadní přítomnost otvoru pro zadní soustavu kamer. Díky tomu je možné motiv či motivy natočit, zvětšit či zmenšit, dokud nedocílíte požadovaného vzhledu. Textové tlačítko je velmi oblíbené, pokud obal plánujete jako dárek či překvapení pro vaše blízké. Opět je tu pro vás celá řada písem, fontů a barev. Před dokončením objednávky doporučujeme vše důkladně zkontrolovat. My totiž do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete.