Kryty, pouzdra, obaly pro mobil TCL 20 SE

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Krásné obaly na mobil TCL 20 SE, které ho spolehlivě ochrání

Možná si hned značku TCL nezařadíte, ale znáte její produkty. Mimo vlastní brand totiž produkují zařízení Alcatel a BlackBerry. Nyní vystoupili s vlastní řadou mobilů a my pro ně nachystali obaly. A je fuk, zda budete chtít obal na mobil TCL 20 SE pojmout jen jako nenápadného ochránce, před nepřízní každodenního používání, nebo zda z něj uděláte akcent vašich dnů. V kolekci pro mobil jsou nachystány jemné silikonové obaly, krásné kryty s potiskem, ale také vysoce odolné obaly do velmi nepříznivého terénu. Některé obaly na mobil mají i drobné vychytávky. Mohou sloužit jako praktický stojánek pro sledování video hovorů. Jiné v sobě mají kapsy a využívají se jako peněženka. Šetří tak místo a jsou úžasným řešením pro nás, kteří čas od času zapomínáme.

Jednoduché zadní kryty na mobil TCL 20 SE, vychytané knížkové obaly i odolná pouzdra

Obal na mobil TCL 20 SE vždy volte podle toho, jak mobil nejčastěji využíváte. Pokud rádi hrajete hry na mobilu, neustále listujete internetem nebo prostě jen chcete mít přehled o dění na obrazovce, podívejte se na zadní kryty na mobil. Jsou praktické, chrání záda a boky a mohou být z nejrůznějších materiálů od kůže, přes silikon až po netradiční přírodní materiály. Na druhé straně, kladete-li důraz na co nejvyšší ochranu, jsou pro vás ideálním řešení knížkové a flipové obaly na mobil. Nebo se rovnou podívejte na vysoce odolné obaly na mobil ze speciálních materiálů a s odolnou konstrukcí. Knížkové a flipové obaly na mobil kryjí zařízení ze všech stran. A skvěle na nich vyniknout zajímavé potisky.

Obal na mobil TCL 20 SE z tradičních materiálů nebo cool dřevěné kryty

Dnes už se výrobci obalů na mobily TCL 20 SE neomezují pouze na praktický plast. Trendy jsou kožené kryty na mobil, které navodí dojem luxusu. Cool stylovými obaly na mobil jsou pak dřevěné a kovové kryty na mobil. Kryty mají celou zadní část pokrytou plátem dřeva či kovu. Naprosto nabourávají stereotypní vnímání obalů jako všední věci. Nicméně stále je nejvíce obalů na mobil vyrobeno z plastů. Jsou to speciální vysoce odolné plasty, které mají mnoho výhod. Skvěle se tvarují, takže umí dobře kopírovat tvar a rozměry jednotlivých modelů telefonů. Díky tomu na zařízení dobře drží a nepadají. Plast se navíc dobře udržuje v čistotě. Stačí ho jen sundat, umýt ve vodě se saponátem, vysušit a je znovu připraven chránit telefon. Nenápadnými ochránci jsou pak silikonové kryty na mobil, které neruší průvodní design zařízení a dobře se drží v rukou.

Více než 300 potisků, jednobarevné kryty i obaly na mobil TCL 20 SE s efekty

Můžete mít obal na mobil TCL 20 SE, který bude nenápadný a dokonale splyne s ostatními doplňky a pracovními pomůckami. Ideální variantou pak jsou jednobarevné kryty na mobily, průhledné silikonové obaly a decentní pouzdra. Obal na mobil, ale také může bavit. Může navozovat příjemnou atmosféru, nebo být zajímavým akcentem outfitu. Tady se nabízejí kryty na mobily s nejrůznějšími efekty. Velmi populární jsou třpytivé obaly na mobil, ale také obaly s tekutými efekty či kryty s efektem zrcadla. No a nakonec tu máme naše báječné potisky na mobily. Je jich nachystáno více než 300. Najdete zajímavé fotografie přírody, jemné romantické grafiky, reprodukce akvarelů i cool koláže.

Smartphone TCL 20 SE se čtyřmi foťáky

Telefon TCL 20 SE si bere inspiraci ze známějších kolegů, které produkuje společnost TCL. O provoz se stará procesor Snapdragon 690. V základní nabídce je 128 GB interní paměti, ale můžete mít i variantu s 250 GB. Foťák má maximální rozlišení 48 MPx, selfie kamerka pak 8 Mpx