+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil TCL 20 Pro 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Vlajková loď od čínského giganta TCL

Pokud výrobce nalepí na telefon cenovku, která atakuje hranici 15 000 Kč, musí svému výrobku opravdu věřit. Čínský gigant TCL představil v dubnu roku 21 telefon TCL 20 Pro 5G. Má jít o vlajkovou loď, která se snaží zaujmout zákazníky nejen pokročilou výbavou, ale také svým vzhledem. Světle modré skleněné tělo má na svých zádech lesklý pruh se čtvernou kamerou a širší pruh z matného skla. Kdyby pruh se čtyřmi čočkami nebyl lesklý, telefon by mnohem lépe odolávat otiskům prstům, bez kvalitního pouzdra na mobil jim však budete čelit až nepříjemně často.

Kryty na mobil, které řeší každou drobnou nedokonalost

Na vašem etuo.cz jsme zvyklí řešit drobné nedokonalosti, kterým se chytré telefony vyhnout nedovedou. Kryty na mobil TCL 20 Pro 5G, které jsme pro vás připravili, mají vše, co mají mít. Rozměrově se přizpůsobí každému milimetru tohoto poměrně velkého přístroje. Navíc disponují všemi výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. U telefonu TCL 20 Pro 5G je fotoaparát šikovně zarovnaný s povrchem. Jediné, co vystupuje nad záda, je přisvětlovací dioda. Šikovný obal však oba tyto prvky skryje, čímž je zároveň ochrání. Pouzdra na mobil také zajistí váš chytrý telefon před oděrkami, škrábanci i špínou, a to včetně zmiňovaných otisků prstů. Jejich praktické provedení se osvědčilo i v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, kryt ho dokáže utlumit, čímž účinně brání nenávratnému poškození přístroje.

Vyberte si jeden nebo hned několik

Prohlédněte si desítky krytů na mobil TCL 20 Pro 5G, které jsme pro vás navrhli. Jistě se mezi nimi skrývá ten, který bude dokonale rezonovat s vaším vkusem, vašimi koníčky, zaměstnáním či názorem na život. V naší nabídce najdete silikonové, knížkové, flipové, třpytivé i výjimečně odolné obaly. Výjimkou nejsou ani kryty, které mají plastický povrch, anebo takové, které doplňuje další materiál, třeba veganská kůže, kov, či dřevo. Kryty nabízíme také průsvitné, případně doplněné nějakým potiskem. S těmito kryty podtrhnete původní vzhled telefonu. V případě, že máte o svém budoucím pouzdru jasno, můžete využít filtrování a prohlížet si pouze takové typy krytů na mobil TCL 20 Pro 5G, o které máte zájem. Velmi se to vyplatí například v případě, že hledáte silikonový či knížkový kryt. U obou těchto typů máme opravdu velké množství zástupců, od jednobarevné, až po nejrozmanitější potisky. Naše ceny jsou tradičně velmi přívětivé. Krytů na mobil TCL 20 Pro 5G si proto můžete vybrat hned několik a střídat je podle momentální nálady či vašeho outfitu. Každé pouzdro je navržené tak, aby na telefonu sedělo, ale zároveň šlo velmi snadno sejmou. To vám případné střídání krytů velmi usnadní.

Staňte se na chvíli designérem

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to je být designérem? Pokud ano, s námi si to můžete jednoduše vyzkoušet. Stačí si vybrat pouzdro s možností „navrhnout kryt“ a rázem se octnete v naší virtuální kreativní dílně, kde si za pár minut můžete navrhnout pouzdro zcela podle svého. Je to opravdu jednoduché. Stačí následovat výzvy na jednotlivých tlačítkách. Obrázků můžete přidávat dokonce víc. Jako zdroj vám poslouží buď paměť vašeho telefonu, typicky fotogalerie, internet, anebo naše obsáhlá galerie, kterou vám pro tento účel otevřeme. Použití textového tlačítka je zcela na vás. Velmi oblíbené je v případě, že kryt plánujete jako dárek pro někoho z vašich blízkých. Před odesláním objednávky vám však doporučujeme použít tlačítko na úpravu barevnosti pozadí, které se nachází na spodní liště. S jeho pomocí můžete přizpůsobit barvu pozadí tam, kam nezasahuje váš motiv. Je to dobré doporučení. My totiž do vašich návrhů nijak nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná, jako u obalů v naší nabídce. Jejich kvalitou si proto můžete být jisti.