+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil TCL 20 5G

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Od televizí k chytrým telefonům

Značka TCL se na našem trhu teprve zabydluje. Známá je především technologickým nadšencům, kteří si libují ve vyhledávání novinek všeho druhu. Pokud však tato tři písmenka vyslovíte v domovské Číně, vědět bude pravděpodobně každý. Tento gigant v současnosti dominuje především ve výrobě chytrých televizí, ovšem v současnosti má ambice uspět i na poli chytrých telefonů. Na našem trhu se o to pokouší s modelem TCL 20 5G. 5G v označení přitom odkazuje k podpoře technologie rychlého přenosu dat. Telefonů s podporou sítě 5G bude pravděpodobně stále přibývat. Dokud na trhu nepřevládnou, mohou si výrobci dovolit i na méně známé značky přilepit cenovku, která přesahuje sumu 7 000 Kč tak, jak je tomu v případě tohoto přístroje.

Kryty na mobil TCL 20 5G zvýší životnost telefonu

Pokud do chytrého telefonu investujeme větší částku peněz, měla by nás zajímat také otázka správné ochrany. Nákup ochranného příslušenství přitom není dobré odkládat. Každé zdržení může znamenat nepříjemné škrábance, špínu a vrypy, které mohou poškodit vzhled a v horším případě i funkčnost telefonu. Vy už však dobře víte, kam se obrátit. Na vašem etuo.cz nabízíme kryty na mobil TCL 20 5G, které zajistí váš přístroj před většinou nástrah spojených s každodenním používáním. Obaly na mobil TCL 20 5G můžete navíc doplnit nákupem vhodného tvrzeného skla či fólie na mobil a postarat se tak o komplexní ochranu. Pro doplňky k zajištění obrazovky i pro pouzdra na mobil TCL 20 5G v naší nabídce je vždy příznačná rozměrová přesnost a vedle toho stálý přístup ke všem nezbytným ovládacím tlačítkům i prvkům. Váš přístroj zkrátka bude možné ovládat tak, jak jste zvyklí. Pouze jeho zabezpečení se významným způsobem zvýší.

Začněte výběrem vhodného typu

Pokud máte zcela jasno v označení i modelu telefonu, je v případě krytů na telefon dobré začít výběrem vhodného typu. Svůj výběr si díky tomu významně zjednodušíte a můžete se soustředit na to podstatné – vhodný design. Abychom vám základní výběr zjednodušili, stručně si představíme nejběžnější typy, se kterými se u nás můžete setkat. Nejvíce designových zástupců mají silikonové kryty na mobil. Bezpečně kryjí boky i záda přístroje a drobně vystupují i nad displej. Pokud telefon položíte na rovný povrch, obrazovka se ho nebude dotýkat. Dostatečná ochrana to však není. Vždy je lepší kryt kombinovat se sklem či fólií. Toto pravidlo platí i pro knížkové či flipové obaly na mobil a to navzdory tomu, že mají pohyblivé křídlo, které zajištění displeje násobí. Tzv. bumper kryty potěší šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Obvykle vyznávají čistou eleganci a vašemu TCL 20 5G budou rozhodně slušet. Kryty s gravírováním potěší motivem, který je vyražený na určitém podkladu. Za ten může sloužit například kov, kůže či dřevo. Třpytivé obaly, výjimečně odolné kryty či obaly, které mají plastický povrch zvlášť představovat nemusíme. Jejich největší přednost se ukrývá v samotném označení.

Což takhle kryty s vlastním motivem?

Navzdory tak bohatému množství krytů na mobil TCL 20 5G se může stát, že si v naší nabídce nevyberete. V takovém případě můžete sáhnout po možnosti navrhnout si pro svůj telefon kryt s vlastním potiskem. Na výběr přitom máte z několika typů pouzdra na mobil. Samotné navrhování je hračka. Na plochu, která svými rozměry odpovídá telefonu TCL 20 5G můžete nahrát jeden či více obrázků. Zalovit přitom můžete v paměti svého zařízení, na internetu nebo v naší obsáhlé galerii. Obrázek či jejich kombinaci mohou doprovázet vhodná slova v barvě, fontu či velikosti, která vám nejlépe vyhovuje. Před dokončení vašeho originálního díla ještě doporučujeme zkontrolovat barevnost pozadí a případně ji doladit. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do krytů podle vašeho námětu nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.