CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - TCL

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

TCL dobývá svět

Značka TCL působí na trhu již od roku 1981. Firma zaměřená na elektroniku, zejména televizory, v posledních letech pochopila, že současnost a dost možná i budoucnost patří chytrým telefonům a proto se pustila do vývoje vlastních modelových řad. Její novinky recenzenti chválí. Společnost TCL se po vzoru většiny čínských firem snaží nabízet za velmi přijatelné peníze výbavu, jakou jiní dávají do telefonu vyšších tříd. Strategie jí vychází. Telefony TCL se s úspěchem prodávají po celém světě.

Kvalitní obaly na mobily TCL

My v etuo.cz neleníme a vždy, když na trh zamíří nějaká novinka, ihned se zajímáme o její kvalitní zabezpečení. Proto vám jako jedni z prvních můžeme nabídnout kryty na mobily značky TCL v nejrůznějším provedení. Vždy je přitom dobré si ověřit konkrétní modelové označení telefonu. Jen tak získáte jistotu, že obaly na mobil budou moci plnit svou roli správně. Výběr konkrétního pouzdra na mobil záleží na vašich preferencích. Pro někoho je klíčový design a provedení druhotné, jiný naopak dává přednost typu pouzdra na mobil a teprve potom hledí na jeho vzhled. Kryty na mobil se v zásadě dělí na silikonové a knížkové či flipové. První kategorie má tradičně nejvíce zástupců, protože pod ni spadají i různé obalové speciality, například třpytivé obaly na mobil, kryty, které mají plastický povrch nebo obaly, které přidávají ještě jeden materiál, například kov, kůži nebo dřevo. Pro knížkové či flipové kryty na mobil TCL je typické pohyblivé křídlo. Podobu však na sebe také umí vzít různou. Svébytnou kategorií jsou kryty odolné, které často splňují vojenské normy.

Vyrobte si obal sami

Pokud máte o svém pouzdru na mobil zcela konkrétní představu, my vám ji pomůžeme splnit. Na etuo.cz si můžete za pár minut vyrobit obal pro váš telefon TCL zcela podle svého. Tak směle do vybírání či navrhování, ať je váš TCL co nejdříve chráněný.