CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Sony Xperia Z5

Obaly pro Sony Xperia Z5


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia Z5 Compact, jsou úplně jiné modely.

No search results

Velký výběr obalů na mobil Sony Xperia Z5

Sladit dekor obalu na mobil Sony Xperia Z5 a outfit je zcela jednoduché. Vyplatí se pořídit si několik různorodých krytů a ty střídat podle nálady a denního programu. Na pracovní schůzky doporučujeme elegantní kožené obaly na mobil Sony Xperia Z5. Působí velice luxusním dojmem. Nebo se alespoň podívejte na decentní jednobarevné kryty na mobil Sony Xperia Z5, které snadno sladíte s ostatními doplňky a celým outfitem. Pokud jste milovníci minimalismu, potěší vás tenounké kryty na mobil Sony Xperia Z5 z řady Ultra Slim. V průhledném provedení dokonale splynou s telefonem a neruší jeho původní design. Nebo se podívejte na více než 300 dekorů a fotografií a vyberte si takové, které vám budou každý den dělat radost. Jsou zde řady pro kutily, gurmány, milovníky rychlých kol i beznadějné romantiky.

Dobrá ochrana mobilu Sony Xperia Z5

Ideálně zvolený obal na mobil Sony Xperia Z5 může zachránit mnohé. Obaly na mobily chrání telefon před mechanickým poškozením. Odolné obaly poskytují nadstandardní zabezpečení i při velkých nárazech nebo dokonce při pádu telefonu. Silikonové a plastové kryty na mobil Sony Xperia Z5 zabezpečují záda telefonu před poškrábáním. Knížkové a flipové pouzdra na telefon poskytují bezpečí i dotykovém displeji. Před odesláním objednávky nezapomeňte zkontrolovat typ vašeho telefonu. Obaly v této kategorii jsou vyrobeny přesně na míru telefonu Sony Xperia Z5. Kopírují jeho tvar i rozměry. Všechny potřebné otvory jsou na správných místech tak, aby mobil i s obalem byl plně funkční.

Skvěle vybavený telefon Sony Xperia Z5

Smarphone Sony Xperia Z5 patří k mobilům s neobvykle dobrou výbavou. Oproti mobilům stejné kategorie nabízí navíc voděodolné tělo. Klienti nejvíce oceňují vysoký výkon procesoru Qualcomm Snapdragon 810 a 3 GB RAM. Skvělý je fotoaparát, který má rozlišení 23 MPx. Mobil má základní paměť 32 GB, ale můžete ji pohodlně rozšířit microSDHC kartami. O výdrž se stará baterie s kapacitou 2 900 mAh.