+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia XZ4

FILTRY
rozwiń
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
rozwiń
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Sony Xperia XZ4

Když svět poprvé obletěly informace o blížícím se mobilním telefonu Sony Xperia XZ4, nikdo nepochyboval o tom, že to bude kasovní trhák. Návrat čtečky otisků prstů na pravý bok, 6 až 8 GB RAM, tři fotoaparáty, protáhlý displej s poměrem stran 21:9. To všechno nabízí tento chytrý telefon z dílen japonské společnosti Sony. Zároveň tento smartphone oslnil veřejnost svým výkonem. Jedná se zkrátka o kousek, který vám nesmí uniknout. Jenže jak jej ochránit, aby se mu nic nestalo a dokázal vám sloužit dlouhá léta?

Pořiďte si obaly na mobil Sony Xperia XZ4

K ochraně chytrých telefonů, a to i Sony Xperia XZ4, slouží nejrůznější pouzdra na mobil. Na první pohled je to kus bezvýznamného plastu. Jakmile ale umístíte kryty na váš telefon, okamžitě získají veledůležitou funkci ochrany vašeho mobilního přítele. Ochrání jej před rýhami, vrypy, škrábanci i jiným poškozením. Váš mobilní telefon Sony Xperia XZ4 vám klidně může spadnou na zem, a přesto se mu nic nestane.

Jaký typ krytů na mobil Xperia XZ4 zvolit?

Ovšem není pouzdro jako pouzdro. Na výběr máte nejrůznější druhy a typy obalů na mobil Sony Xperia XZ4. V prvé řadě tu jsou silikonová pouzdra na mobil. Ta se vyznačují svým minimalistickým vzhledem a ochrannou funkcí pouze zad vašeho telefonu. Dále si můžete zvolit z knížkových obalů na mobil, která ochrání nejen záda vašeho smartphonu Sony Xperia XZ4, ale také jeho displej. To s sebou přináší obrovský benefit, neboť se nemusíte bát poškození displeje u vašeho telefonu. V neposlední řadě si můžete zvolit flipová pouzdra na mobil. Ta se vyznačují tím, že ochrání záda i displej telefonu, avšak oproti knížkovým obalům nemají v sobě žádné kapsy pro nejrůznější karty. Všechny tyto typy obalů na mobil jsou vysoce odolné a vašemu Sony Xperia XZ4 se v nich nemůže absolutně nic stát. Na pouzdra na mobil se můžete spolehnout ve dne i v noci, za jakékoliv situace.

Top