+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia L4

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Peckovní kryty na mobil Sony Xperia L4 i decentní obaly

Snažíme se mít pro každý nový mobil úplnou kolekci obalů a krytů. Přichystali jsme proto vlastní kolekci krytů pro smartphone Sony Xperia L4. Vybere si u nás snad opravdu každý. Jsou nachystány decentní obaly na mobil Sony Xperia L4 i trochu ulítlé kryty. Pokud chcete váš nový telefon Sony Xperia L4 vyladit v decentním duchu s nádechem jemného luxusu, podívejte se na kožené kryty na mobil Sony Xperia L4. Pro smartphone Sony Xperia L4 u nás objevíte i naprosto klasické silikonové či plastové kryty na mobil Sony Xperia L4. No a pak je šance trochu se vyřádit. Krásné jsou třpytivé kryty na mobil Sony Xperia L4, nebo kryty na mobil Sony Xperia L4 s různými efekty. Odolné kryty na mobil Sony Xperia L4 doporučujeme na sport nebo do terénu. Skvělá je řada Bumper s hliníkovým rámem, který nezničí ani vaše neposedné dítka. A nesmí chybět ani populární knížkové a flipové obaly na mobil.

Ochrana mobilu Sony Xperia L4, ale také krásný akcent vašeho outfitu

Obaly na mobil Sony Xperia L4 můžete vnímat pouze účelově. Nebo se vyřádíte a pořídíte si různé obaly na mobil Sony Xperia L4 pro různé příležitosti. Na vážná jednání jsou skvělé kožené obaly na mobil Sony Xperia L4. Do zaměstnání se pak hodí jednobarevné pouzdra. Na párty vezmete cool třpytivé kryty na mobil Sony Xperia L4 nebo krásné kryty na mobil Sony Xperia L4 z kolekce Foto Case s profi fotografiemi. Na výběr je více než 300 motivů. Je tam téměř vše – příroda, jídlo, hobby, fantasy i móda. I pro chlapy se něco najde. Obaly na mobil Sony Xperia L4 samozřejmě plní i svou základní ochrannou funkci.

Chytrý mobil Sony Xperia L4

Pokud hledáte smartphone od prověřené značky a spokojíte se se základní výbavou, je smartphone Sony Xperia L4 pro vás výbornou volbou.