CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Sony Xperia 5 III

Obaly pro Sony Xperia 5 III


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 5, Sony Xperia 5 II, Sony Xperia 5 IV, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Spolehlivý obal na mobil Sony Xperia 5 III může být nenápadný i krásný doplněk

Obaly na mobily se dnes staly nástroji módy, technologií i umění. Můžete je stále brát pouze jako ochranu zařízení před drobným mechanickým poškozením nebo nečistotami, ale často mají jejich funkce další rozměr. I když tu základní ochrannou funkci samozřejmě musí beze zbytku plnit. Obaly na mobil Sony Xperia 5 III jsou často krásným designovým doplňkem i místem pro sebevyjádření. Mohou být ale také nenápadné a krásně splynout s ostatním doplňky a vyladěným outfitem. Je jen na vás, jak obal na mobil pojmete. Bonusem těch nejlepších obalů na mobily jsou praktické vychytávky. Někdy může kryt na mobil sloužit i jako stojánek pro sledování videí. Jindy je nenápadnou, ale hodně praktickou peněženkou. V nabídce internetového obchodu Etuo.cz jsou to i obaly na mobil s označením Wallet.

Jednoduché zadní kryty, komplexní knížkové obaly i spolehlivá odolná pouzdra

Pro smartphone Sony Xperia 5 III jsme v Etuo.cz připravili velmi pestrou kolekci obalů. Liší se tvarem, stupněm ochrany, kterou mobilu poskytují, ale také vzhledem. Jak se v nich vyznat? Máme malý tip. Před tím, než si obal na mobil Sony Xperia 5 III vyberete, si představte, jak budete mobil nejvíce používat. Budete na něm hodně psát, hrát hry nebo brouzdat na netu? Potřebujete často volnou obrazovku smartphonu? Pak jsou ideální zadní kryty na mobil. Na smartphonu dobře drží, mají potřebné otvory pro foťák, čtečku nebo sloty. Spolehlivě chrání záda a boky telefonu. Jiným řešením jsou knížkové a flipové obaly na mobily. Jejich hlavní předností je dobrá ochrana celého těla telefonu, tedy i obrazovky. Tu chrání přední otevírací klapka.

Vysoce odolné materiály, jemné silikonové obaly i cool přírodní materiály

Kryty na mobil Sony Xperia 5 III musí být vyrobeny z materiálů, které se dobře tvarují, jsou stálé, smartphone ochrání a dobře se udržují v čistotě. Nejčastější volbou je pak logicky kvalitní plast. Ten umožňuje ideální tvarování podle těla smartphonu. Proto obaly na mobil z plastu na telefonu dobře sedí. Může mít podobu pevné skořepiny zadního krytu, příjemného knížkového obalu na mobil s krásným potiskem i velmi jemného silikonu. Silikonové obaly na mobily jsou příjemné na omak a dobře se drží. Kožený obal na mobil dodává telefonu na vážnosti. Vybírat můžete z několika decentních provedení. Na vysoce odolné kryty na mobily jsou využity speciální materiály s velmi vysokou odolností. Musí poskytnout ochranu i v náročných podmínkách. Cool tipem jsou obaly na mobily s přírodním dřevem nebo kovem. Můžete je mít v jejich čisté podobě nebo s jemným uměleckým gravírováním.

Více než tři stovky potisků na obaly na mobil Sony Xperia 5 III i jednobarevná pouzdra

Vzhled a barevné ladění obalu na mobil Sony Xperia 5 III jsou pro mnohé z nás stejně podstatné, jako když si vybíráme nový kousek šatníku. Někdo má rád decentní módu, a pak bude vybírat mezi jednobarevnými pouzdry. Kdo se rád baví, zaujmou ho obaly s nejrůznějšími efekty a kryty, které hýří zajímavými potisky. Rozdělili jsme je do tematických řad, abychom vám usnadnili hledání toho vašeho vysněného potisku. Můžete mít zvláštní obal pro všechny významné svátky, jako jsou třeba Vánoce nebo Velikonoce. Další obal můžete lákat na dovolenou do úchvatné přírody, jiný ke snění s ezo tematikou.

Smartphone Sony Xperia 5 III novinka roku 2021

Chytrý mobil Sony Xperia 5 III patří mezi smartphony pro tu nejnáročnější klientelu. Tradice Xperií velí střídmost ve velikosti a tak mobil skvěle padne do ruky. Uvnitř se ukrývá zajímavá výbava se špičkovým procesorem. Obrazovka je tvořená OLED displejem. Bohužel ani tento smartphone z produkce Sony Xperia nemá bezdrátové nabíjení. Základní úložiště má 128 GB a je rozšiřitelné mikro SDXC kartami. Baterie má kapacitu 4 500 mAh.