+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia 5

Obaly pro Sony Xperia 5


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 5 II, Sony Xperia 5 III, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Klasické obaly na mobil Sony Xperia 5 i luxusní kryty

Pro chytrý telefon Sony Xperia 5 máme připraveny různorodé obaly na mobil. V kolekci určené pro smartphone Sony Xperia 5 najdete jemné silikonové i pevné plastové kryty na mobil. Připraveny jsou i luxusní kožené pouzdra na mobil Sony Xperia 5. S outfitem se dobře ladí jednobarevné pouzdra na mobil. Podle nálady můžete vybírat některý z více než 300 designových potisků na obaly na mobily Sony Xperia 5. Jsou zde kolekce pro křehké dívky, milovníky přírody i nadšené gurmány. Velmi stylové jsou obaly na mobil Sony Xperia 5 s přírodním dřevem nebo kovem. Ty můžete mít hladké nebo z trendy gravírováním. Do náročnějšího terénu, nebo pokud máte děti, se hodí vysoce odolné obaly na mobil Sony Xperia 5. Zvlášť řada Bumper je skvělá. Má hliníkový rám, který je prakticky nerozbitný.

Designový prvek i solidní ochránce chytrého telefonu Sony Xperia 5

Dobrý obal na mobil Sony Xperia 5 nejen krásně vypadá, ale umí i ochránit mobil Sony Xperia 5. Obaly a kryty na mobily Sony Xperia 5, které najdete v e-shopu Etuo.cz, jsou od prověřených dodavatelů. Všechny jsou z vysoce kvalitních materiálů, které mají velkou odolnost a dlouhou životnost. Při výběru obalu na mobil Sony Xperia 5 je důležité znát přesný model mobilu. V této části jsou obaly na mobil Sony Xperia 5, pro jiné modely stačí přejít do dalších částí e-shopu. Je to důležité, protože obaly na mobily kopírují velikost a tvar mobilu Sony Xperia 5. Díky tomu na telefonu dobře sedí a mohou ho ideálně ochránit před nástrahami okolního světa.

Krásný telefon Sony Xperia 5

Smartphone Sony Xperia 5 je novinkou roku 2019. Nabízí fotoaparát s třemi kamerami a automatickým ostřením Eye AF. Displej mobilu Sony Xperia 5 má 6,1 palce a rozlišení Full HD+. Čeká na vás výkonný procesor s 6 GB RAM.