+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia 10 III

Obaly pro Sony Xperia 10 III


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 10, Sony Xperia 10 II, Sony Xperia 10 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Televize, která se vejde do kapsy

Představte si, že by tradiční výrobce televizí vzal veškeré zkušenosti, které při jejich výrobě nasbíral, a vložil je do malé obrazovky, která se vám vejde do ruky. Tuto vaši představu uvedl ve skutečnost japonský gigant Sony. V polovině roku 21 přichází na trh s novinkou Sony Xperia 10 III se 6palcovým OLED displejem, který vás doslova uchvátí. Není to však jediná přednost tohoto telefonu. Sony Xperia 10 III se může směle postavit po bok přístrojů vyšší střední třídy a rozhodně v ní bude vyčnívat. Nebude to přitom jen tím, že Japonci v poslední době sázejí spíše na protáhlé tvary. Telefon s cenovkou přesahující o něco málo 11 000 Kč mimo jiné nabízí podporu sítí 5 generace nebo otvor pro konektor jack, od kterého jiní výrobci spíše upouštějí.

Kryty na mobil, které ještě zvýší jeho odolnost

Nás však tradičně nejvíce zajímá, co dali výrobci do vínku svým svěřencům, aby je co nejlépe ochránili před nástrahami všedního dne. Tentokrát musíme značku Sony pochválit. Telefon splňuje normu IP68. Odolat by proto měl nejen vodě, ale i prachu. Čemu však žádných chytrý telefon dneška odolat nedokáže, jsou nejrůznější oděrky, škrábance a špína, které mohou snadno narušit jeho původní vzhled. Zamezit jim můžete jednoduše nákupem vhodného pouzdra na mobil. Vedle praktického pomocníka, který ochrání vaše cenné příslušenství získáte designový doplněk, který vám může přinášet radost každý den. V naší široké nabídce si jistě vyberete typ a provedení, které vám sedne. U každého krytu na mobil Sony Xperia 10 III vám přitom můžeme zaručit, že zůstane zachovaný přístup k veškerým otvorům pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Váš telefon půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Jediné, co se změní, bude jeho zabezpečení a to nejen v případě zmíněných oděrek či špíny. Kvalitní kryty dovedou dokonce utlumit pád a proto z něj má telefon větší šanci vyváznout bez úhony.

Použijte filtrování

Kryty na mobil nabízíme v opravdu velkém množství. Abyste si výběr zjednodušili, připojujeme stručný přehled typů pouzdra na mobil Sony Xperia 10 III, se kterými se u nás můžete setkat. Pomůže vám jako možné filtrovací kritérium, abyste se mohli zaměřit na to nejdůležitější: ten správný design. Nejvíce zástupců mají již tradičně silikonové kryty na mobil. Obepínají nejen boky a záda přístroje, ale vystupují drobně i nad displej. Vytváříme je tak, aby uspokojili opravdu každého, ať už má jakýkoli vkus, koníček, zaměstnání či pohled na svět. Podobně si vedou knížkové či flipové obaly. Jejich pohyblivé křídlo nejen, že násobí ochranu displeje, ale navíc zdvojuje plochu, kterou může naplnit nějaký vhodně zvolený motiv. Tzv. bumper kryty ctí pravidla čisté elegance, ovšem často potěší nějakou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo kapsa na bankovky či doklady. Pokud máte zcela jasnou představu například o materiálu či provedení svého budoucího obalu, použijte jako filtr právě ten. V naší nabídce se můžete setkat s obaly z kovu, kůže i dřeva. Vedle toho nabízíme například třpytivé kryty, obaly, které mají plastický povrch, anebo odolné, které ještě navyšují ochranu přístroje.

Vyzdobte si svůj Sony Xperia 10 III tak, jak chcete

Vedle velké spousty obalů v základní nabídce pro vás máme ještě jednu alternativu. Pro svůj telefon Sony Xperia 10 III můžete navrhnout a nechat vyrobit kryt s vlastním motivem. Je to velmi jednoduché a za krátkou chvíli to zvládne každý. Odměnou vám přitom bude obal, jaký nebude mít nikdo jiný na celém světě. Samotné navrhování velmi zjednodušuje fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Veškeré otvory a výřezy jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu se vám zvolený motiv či motivy budou mnohem lépe rozmisťovat či upravovat. Tak se pusťte do díla, aby mohl být váš originál co nejdříve na cestě k vám.