+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia 10 II

Obaly pro Sony Xperia 10 II


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 10, Sony Xperia 10 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Stylové obaly i snová pouzdra na mobil Sony Xperia 10 II

Když si domu donesete nový mobil Sony Xperia 10 II, je to velká radost. Vypadá skvěle a není na něm jediný škrábanec. Aby tomu tak bylo co nejdéle, vyberte novému telefonu trendy pouzdro nebo některý z krásných obalů na mobil Sony Xperia 10 II s potiskem. V e-shopu Etuo.cz máme připravenou speciální kolekci s kryty na mobil, obaly i pouzdry na mobil Sony Xperia 10 II různých barev, potisků i zajímavých efektů. Můžete mít silikonové či plastové kryty na mobil, které jsou příjemné do ruky a dobře se udržují v čistotě. Spolehlivě ochrání záda mobilu Sony Xperia 10 II a dovolují rychlý přístup k obrazovce i všem funkcím. Knížkové a flipové obaly na mobil Sony Xperia 10 II jsou praktické a chrání celý telefon, jeho záda, ale i citlivý dotykový displej. Velkým hitem jsou odolné obaly na mobil Sony Xperia 10 II, které oceňují sportovci, lidé v provozech i rodiče malých dětí.

Spolehlivé zabezpečení těla mobilu Sony Xperia 10 II i šik doplněk outfitu

Kryty na mobil Sony Xperia 10 II v internetovém obchodě Etuo.cz jsou pouze od prověřených dodavatelů. Vynikají kvalitou, provedením i příznivou cenou. Mobilu Sony Xperia 10 II poskytují spolehlivou ochranu v nejrůznějších situacích. Kryty a obaly na mobil Sony Xperia 10 II jsou vyrobeny z odolných materiálů a brání podření jeho zadní části i usazení nečistot. Knížkové a klapkové obaly na mobil Sony Xperia 10 II poskytují ochranu i obrazovce. Obal na mobil Sony Xperia 10 II můžete sladit s náladou, pracovním i večerním outfitem. V potiscích můžete vybrat roztomilého pejska i stylovou koláž z kolekce Food Porn.

Stylový telefon Sony Xperia 10 II

Smartphone Sony Xperia 10 II je krásným kouskem s velmi zajímavou výbavou za stále ještě rozumnou cenu. Co potěší nejvíce je zvýšená ochrana proti vlhkosti.