+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia 10 II

Obaly pro Sony Xperia 10 II


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 10, Sony Xperia 10 III, Sony Xperia 10 Plus, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Stylové obaly i snová pouzdra na mobil Sony Xperia 10 II

Když si domu donesete nový mobil Sony Xperia 10 II, je to velká radost. Vypadá skvěle a není na něm jediný škrábanec. Aby tomu tak bylo co nejdéle, vyberte novému telefonu trendy pouzdro nebo některý z krásných obalů na mobil Sony Xperia 10 II s potiskem. V e-shopu Etuo.cz máme připravenou speciální kolekci s kryty na mobil, obaly i pouzdry na mobil Sony Xperia 10 II různých barev, potisků i zajímavých efektů. Můžete mít silikonové či plastové kryty na mobil, které jsou příjemné do ruky a dobře se udržují v čistotě. Spolehlivě ochrání záda mobilu Sony Xperia 10 II a dovolují rychlý přístup k obrazovce i všem funkcím. Knížkové a flipové obaly na mobil Sony Xperia 10 II jsou praktické a chrání celý telefon, jeho záda, ale i citlivý dotykový displej. Velkým hitem jsou odolné obaly na mobil Sony Xperia 10 II, které oceňují sportovci, lidé v provozech i rodiče malých dětí.

Spolehlivé zabezpečení těla mobilu Sony Xperia 10 II i šik doplněk outfitu

Kryty na mobil Sony Xperia 10 II v internetovém obchodě Etuo.cz jsou pouze od prověřených dodavatelů. Vynikají kvalitou, provedením i příznivou cenou. Mobilu Sony Xperia 10 II poskytují spolehlivou ochranu v nejrůznějších situacích. Kryty a obaly na mobil Sony Xperia 10 II jsou vyrobeny z odolných materiálů a brání podření jeho zadní části i usazení nečistot. Knížkové a klapkové obaly na mobil Sony Xperia 10 II poskytují ochranu i obrazovce. Obal na mobil Sony Xperia 10 II můžete sladit s náladou, pracovním i večerním outfitem. V potiscích můžete vybrat roztomilého pejska i stylovou koláž z kolekce Food Porn.

Stylový telefon Sony Xperia 10 II

Smartphone Sony Xperia 10 II je krásným kouskem s velmi zajímavou výbavou za stále ještě rozumnou cenu. Co potěší nejvíce je zvýšená ochrana proti vlhkosti.