+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Sony Xperia 1 III

Obaly pro Sony Xperia 1 III


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 1, Sony Xperia 1 II, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Podle vlastních pravidel

Na novinky z dílny japonského Sony se zpravidla těší celý svět. A málokdy nebývá spokojený. Sony Xperia 1 III z poloviny roku 21 přináší to nejpokročilejší, co si jde u dnešních chytrých telefonů představit. Za všechno jmenujme 4K OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, který je u chytrých telefonů k vidění úplně poprvé. Značka, pověstná netečností k módním trendům, si opět zachovala svou tvář. V telefonu s cenovkou, která překračuje hranici 30 000 Kč, tak mimo jiné najdeme otvor pro 3,5mm jack, od kterého velká spousta výrobců upustila. Fanoušci ji za to chválí. Když vynecháme ostatní možnosti připojení, bezdrátová sluchátka zpravidla přináší další nemalou investici a jejich přednosti jednoduše nemusí vyhovovat všem.

Podpořte jeho přirozenou ochranu

Japonský individualista nezapomíná ani na náležitou ochranu a za to ho velmi chválíme. Přední části displeje přidělil zcela nové Gorilla Glass Victus. Mělo by se jednat o velmi tvrdé a odolné sklo. Tradičně hranatá záda kryje Gorilla Glass 6. Telefon mimo jiné splňuje normu IP68 proti vodě a prachu. Navzdory ochraně v základní výbavě je vždy rozumné pojistit si svou investici tak, jak je to jen možné. Proto vám přinášíme kryty na mobil Sony Xperia 1 III, které vám pomohou udržet jeho původní neporušený vzhled co nejdéle. Samozřejmostí je přitom nejen ohled k rozměrům telefonu, ale také ke všem jeho specifickým vlastnostem. Obaly na mobil Sony Xperia 1 III počítají se všemi otvory na telefonu, včetně zmíněného jacka či zadní čtverné kamery, která je schopná natáček videa ve 4K kvalitě.

Pouzdra na mobil, ze kterých si vyberete

Abychom pamatovali na všechny z vás, přinášíme pouzdra na mobil Sony Xperia 1 III ve velmi širokém množství designů i samotného provedení. Telefon sám o sobě nepůsobí nijak křiklavě. Své hlavní zbraně šikovně maskuje. Někomu to vyhovovat může, proto pro vás máme nejrůznější silikonové, knížkové, flipové či výjimečně odolné kryty na mobil Sony Xperia 1 III, které jeho přirozený vzhled podtrhnout, či elegantně doprovodí. Někomu jinému to však vyhovovat nemusí. Možná patříte mezi příznivce nápadité abstrakce, máte rádi třpytivé vzory, anebo máte například koníček či zájem, který si chcete připomínat kdekoli to jen jde. Pamatujeme i na vás. V naší štědré nabídce si jistě vyberete to, co vám nejlépe sedne.

Jděte na to vlastní cestou

Vedle tradiční či méně tradiční nabídky je tu ještě jedna cesta: pro svůj Sony Xperia 1 III si můžete navrhnout kryt zcela podle svého. Je to velmi jednoduché. Stačí si vybrat správný kryt, který si přejete vylepšit a přejít do naší kreativní dílny, ve které je možné si ho navrhnout. Tato dílna je zcela virtuální a vstoupit do ní můžete přímo na našich stránkách. Samotné navrhování vám přitom velmi usnadní fakt, že obal, na který umisťujete svůj motiv, rozměrově přímo odpovídá telefonu Sony Xperia 1 III. Jeho plastický povrch plný nezbytných výřezů vám proto sám napoví, kam a jak umístit obrázek či jejich kombinaci. Při hledání inspirace pro tvorbu osobního krytu na mobil většina lidí sahá do paměti svého zařízení, typicky do fotogalerie. Vedle ní však můžete využít i nekonečných možností internetu nebo naší obsáhlé galerie, kterou jsme vám pro tento účel exkluzivně zpřístupnili. Pokud vás napadají správná slova, kterými chcete obrazovou složku doplnit, využijte textové tlačítko. Vybírat můžete ze spousty barev, fontů i velikostí písem. Těsně před dokončením objednávky vám doporučujeme použít tlačítko na spodní liště a s jeho pomocí upravit barevnost pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů žádným způsobem nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u obalů v naší nabídce, což je vždy zárukou kvalitního výsledku.