CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Sony Xperia 1

Obaly pro Sony Xperia 1


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na mobil Sony Xperia 1

Když svět poprvé obletěly informace o blížícím se mobilním telefonu Sony Xperia 1, nikdo nepochyboval o tom, že to bude kasovní trhák. Návrat čtečky otisků prstů na pravý bok, 6 až 8 GB RAM, tři fotoaparáty, protáhlý displej s poměrem stran 21:9. To všechno nabízí tento chytrý telefon z dílen japonské společnosti Sony. Zároveň tento smartphone oslnil veřejnost svým výkonem. Jedná se zkrátka o kousek, který vám nesmí uniknout. Jenže jak jej ochránit, aby se mu nic nestalo a dokázal vám sloužit dlouhá léta?

Pořiďte si obaly na mobil Sony Xperia 1

K ochraně chytrých telefonů, a to i Sony Xperia 1, slouží nejrůznější pouzdra na mobil. Na první pohled je to kus bezvýznamného plastu. Jakmile ale umístíte kryty na váš telefon, okamžitě získají veledůležitou funkci ochrany vašeho mobilního přítele. Ochrání jej před rýhami, vrypy, škrábanci i jiným poškozením. Váš mobilní telefon Sony Xperia 1vám klidně může spadnou na zem, a přesto se mu nic nestane.

Jaký typ krytů na mobil Xperia 1 zvolit?

Ovšem není pouzdro jako pouzdro. Na výběr máte nejrůznější druhy a typy obalů na mobil Sony Xperia 1. V prvé řadě tu jsou silikonová pouzdra na mobil. Ta se vyznačují svým minimalistickým vzhledem a ochrannou funkcí pouze zad vašeho telefonu. Dále si můžete zvolit z knížkových obalů na mobil, která ochrání nejen záda vašeho smartphonu Sony Xperia 1, ale také jeho displej. To s sebou přináší obrovský benefit, neboť se nemusíte bát poškození displeje u vašeho telefonu. V neposlední řadě si můžete zvolit flipová pouzdra na mobil. Ta se vyznačují tím, že ochrání záda i displej telefonu, avšak oproti knížkovým obalům nemají v sobě žádné kapsy pro nejrůznější karty. Všechny tyto typy obalů na mobil jsou vysoce odolné a vašemu Sony Xperia 1 se v nich nemůže absolutně nic stát. Na pouzdra na mobil se můžete spolehnout ve dne i v noci, za jakékoliv situace.