CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy Z Fold 3

No search results

Telefon pro náročné

Značka Samsung se rozhodla nabídnout svým zákazníkům telefon, který se bude řadit k absolutní špičce. Za přístroj Samsung Galaxy Z Fold 3 žádá více než 40 000 Kč. Ospravedlňuje je však výbavou, nad kterou není. Telefon je možné rozložit jako knížku. Pokud to učiníte, otevře se vám pohled na obrazovku s úctyhodnými 7,6 palci. Možná to bude chtít trochu zručnosti, než se naučíte přepínat z možnosti jedné, spojité obrazovky na dvě, ale jakmile to zvládnete, vaše každodenní práce a produktivita naberou neslýchané obrátky. Díky výkonu i možnostem jde vlastně o ojedinělý kapesní počítač. Ve složeném stavu se totiž telefon pohodlně vejde do kapsy či tašky. Společně s vaším etuo.cz se můžete postarat o to, aby s vámi tento nadupaný přístroj vydržel co možná nejdéle. V záloze pro vás totiž máme kryty na mobil Samsung Galaxy Z Fold3, které se postarají o jeho dlouhé a bezproblémové používání.

S ohledem na Samsung Galaxy Z Fold 3

Obaly na mobil Samsung Galaxy Z Fold 3 jsme navrhovali s ohledem na veškeré zvláštnosti tohoto přístroje. Plastický povrch disponuje všemi výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon proto půjde i s nasazeným krytem ovládat a otevírat tak, jak jste zvyklí. Jednou z nejlepších dovedností pouzdra na mobil Samsung Galaxy Z Fold3 je ochrana před oděrkami, škrábanci a špínou. Výrobce sice uvádí, že telefon vykazuje zvýšenou odolnost proti poškrabání, ale jistota je jistota. Pokud se telefon setká s opravdu ostrým předmětem, vždy bude výhodnější, když takový šrám schytá obal a ne samotné zařízení. Také ochranu proti pádu má telefon Samsung Galaxy Z Fold 3 již v základní výbavě. Přežít by ho měl až z dvoumetrové výšky. I v tomto případě je lepší, když ho obalíte ještě jednou ochrannou vrstvou, která případný pád dokáže ještě lépe utlumit.

Zcela svébytné kryty na mobil

Zatímco u běžných přístrojů můžete mimo jiné vybírat knížkové či flipové kryty na telefon, u Samsung Galaxy Z Fold 3 je tomu jinak. Otevírat se totiž nebude pohyblivé křídlo, ale samotný telefon. I tak jsme pro vás připravili nabídku pouzder, ze kterých můžete bezpečně vybírat. Převládat bude samozřejmě silikonové provedení. Pojmout jsme ho však dokázali řadou způsobů, od jednoduché elegance, přes nejrůznější potisky, až po hravé či zábavné kryty, které na první pohled zaujmou. Taktiku však můžete volit i opačnou. Odolné kryty mohou dokonce zakrýt a potlačit původní vzhled, takže nikdo na první pohled nemusí zjistit, že s sebou máte zařízení takto vysoké ceny.

Pustíte se do toho sami?

Vedle naší štědré nabídky krytů na telefon Samsung Galaxy Z Fold3 pro vás máme ještě jednu variantu. Pro svůj smartphone můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Velmi oblíbená varianta je to v případě, že obal plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých. Pokud například jeden z vašich rodičů, sourozenců či přátel disponuje kapitálem na nákup takového přístroje a je tudíž zvyklý na poměrně nákladné dary, osobní obal může představovat cestu, jak takovému člověku věnovat něco, co ho opravdu překvapí. Stačí, když si s navrhováním dáte trochu práce a vyberete motiv či motivy, o kterých víte, že dotyčnému udělají největší radost. Může to být například oblíbené umělecké dílo. Třeba to, které tento člověk právě zakoupil nebo momentka ze společně strávených chvil. Obal na telefon Samsung Galaxy Z Fold3 se potom stane trvalou připomínkou vašeho vzájemného vztahu a blízkosti. Pro někoho jiného může být zajímavé připsat na obal vhodná slova, která umí povzbudit, potěšit, dodat sil či dobou náladu. Textové tlačítko nabízí celou řadu velikostí písma, fontů i barev. Celé navrhování zjednodušuje fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Všechny výřezy jsou přesně tam, kde mají být. Díky tomu získáte velmi dobrou představu, jak bude obal ve výsledku vypadat.