Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Z Flip 3

No search results

Voděodolnost nestačí

Na světě bychom nenašli mnoho výrobců, kteří se odvážně pouštějí do výroby skládacích telefonů. Dokonce je možné říct, že v minulosti, když převažovaly tlačítkové telefony, to bylo mnohem běžnější. Výjimku tvoří jihokorejský Samsung, který opět přichází s novinkou se sklápěcí dotykovou obrazovkou. Ve složeném stavu má telefon Samsung Galaxy Z Flip 3 pouhé 4,2 palce. Jakmile jej rozložíte, o lomu uprostřed obrazovky prakticky nebudete vědět a budete si moci nerušeně užívat všech výhod chytrého telefonu. Cenovka tohoto přístroje se pohybuje vysoko nad hranicí 20 000 Kč. Za tuto cenu je na místě očekávat velmi kvalitní výbavu. Mimo jiné nechybí ani voděodolnost. Samsung Galaxy Z Flip 3 je úplně prvním skládacím telefonem, který splňuje normu IPX8. V hloubce 1,5 m by měl vydržet celých 30 minut. Tělo z hliníku však přesto neodolá všemu. Škrábance, vrypy, či špína představují problém i pro něj. Telefon je totiž jako stvořený k přenášení v kapse, kde se může snadno potkat s dalšími ostrými předměty. Aby z tohoto souboje vzešel vítězně, doporučujeme vám naše kryty na mobil Samsung Galaxy Z Flip 3.

Co všechno umí kryty na mobil Samsung Galaxy Z Flip 3

Pouzdra na mobil Samsung Galaxy Z Flip 3 v naší nabídce jsou konstrukčně vyrobená tak, aby tomuto poměrně nezvykle uspořádanému přístroji seděla. Rozměrově přitom nepředstavují žádnou zásadní zátěž. Telefon s nimi zůstane stejně kompaktní a vejde se na stejná místa jako dosud. Plastický povrch s řadou výřezů se stará o to, abyste svůj Samsung Galaxy Z Flip 3 mohli ovládat i s nasazeným obalem tak, jak jste zvyklí. Přístupné zůstávají obě čočky zadního fotoaparátu, nabíjení i další funkční prvky. Menší rozměry přístroje mohou způsobit, že bude telefon náchylnější k pádům. Také v tomto ohledu vám obaly na mobil Samsung Galaxy Z Flip 3 prokáží dobrou službu. Případný pád dokáží utlumit, takže by z něj váš přístroj měl vyjít bez větší úhony.

Poradí si i s nezvyklým tvarem

Zatímco u běžných mobilních telefonů můžete tradičně volit obaly knížkové či flipové, které mají pohyblivé křídlo, v případě telefonu Samsung Galaxy Z Flip 3 tomu tak ze zřejmých důvodů není. Otevírat totiž nebudete obal, ale samotný telefon. I tak se našim výtvarníkům a designérům podařilo vytvořit pro vás celou řadu krytů na toto zařízení, ze kterých si jistě vyberete. Převážně silikonové obaly na mobil Samsung Galaxy Z Flip 3 mohou být jednobarevné i různě potištěné. U každého z nich přitom získáte jistotu, že vaše zařízení bude mnohem více odolné. Prolistujte si naši nabídku a vyberte si kryt, který vás zaujme, ať už designem či šikovnou funkcí navíc, jako je praktický stojánek nebo prvek na zavěšení telefonu k pasu.

V záloze máme kryty s vlastním motivem

Nebyli bychom etuo.cz, kdybychom pro vás neměli v záloze něco navíc. Také pro telefon Samsung Galaxy Z Flip 3 můžete navrhnout kryt s vlastním potiskem. Váš chytrý společník tak získá vzhled, jaký se jen tak nevidí. Připravená plocha sice není nijak závratná, ale s trochou fantazie jí můžete vtisknout třpytivý vzhled, který vás bude těšit při každém pohledu. Jako zdroj můžete využít paměť svého zařízení, internet nebo naši obsáhlou galerii, která obsahuje stovky nejrůznějších námětů. Motivy je navíc možné různě kombinovat. Vedle obrázků je možné na kryt na mobil Samsung Galaxy Z Flip 3 přidat vhodná slova. Někdo dokonce sahá pouze po této možnosti. Váš kryt se v takovém případě změní v nekonečný zdroj inspirace, motivace či dobré nálady. Před dokončením objednávky ještě doporučujeme věnovat pozornost tlačítku na úpravu barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, totiž může zůstat původní barva. My do vašich návrhů nijak nezasahujeme. Tiskneme je tak, jak nám je odešlete.