Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Filtry Sbalit
Model zařízení 1101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Odolný telefon opět na scéně

Jihokorejský Samsung se rozhodl, že odolné telefony opět po čase nebudou doménou jen čínských značek a na trh vstoupil s novinkou Samsung Galaxy Xcover 6 Pro. Pokud jste si tento po všech směrech nadupaný telefon pořídili, otázka odolnosti pro vás bude jistě důležitá. Telefon má v základní výbavě krytí proti prachu a do vody hluboké až jeden a půl metru ho můžete ponořit na celou půlhodinu. Tím jeho působivé parametry nekončí. Samsung vrátil do hry i možnost výměny baterie, což je u telefonů posledních několika let naprostá vzácnost. Výrobce si za tento přístroj říká o necelých 15 000 korun. Za své peníze však získáte telefon, který by s vámi měl s trochou štěstí udržet krok po řadu let.

Jaké jsou kryty na mobil Samsung Galaxy Xcover 6 Pro?

Jestli je odolnost skutečně vaší prioritou, jistě se v co nejkratší době po jeho pořízení rozhlížíte také po kvalitním krytu na mobil. V tomto ohledu máme co nabídnout. Na našich stránkách najdete obaly na mobil Samsung Galaxy Xcover 6 Pro v nejrůznějším provedení, které však spojuje řada užitečných vlastností. V první řadě jmenujme rozměrovou přesnost. Pouze kryty na mobil, které dobře padnou, mohou násobit přirozenou obranyschopnost telefonu proti oděrkám, škrábancům a špíně. Samozřejmostí musí být veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Telefon by měl jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Druhotná vrstva také zvyšuje šance na přežití případného pádu. Pojme totiž do sebe velkou část jeho energie, takže přístroj pod ním zůstane lépe chráněný. Vždy však bude záležet na výšce pádu. Přežití pádu z mrakodrapu zaručit opravdu nemůžeme.

Napřed typ, potom design

Nabídka na vašem etuo.cz je jedna z nejširších na trhu. Neustále pro vás vymýšlíme nové a nové typy obalů i různé potisky. Naším cílem je, aby si u nás vybral úplně každý. Než se vrhnete do listování a vybírání různých dekorů, doporučujeme vám se v první řadě soustředit na samotný typ. Zatímco někomu nejvíce vyhovují silikonové obaly na mobil, které kryjí záda i boky, ale obrazovku nechávají přístupnou, další nedá dopustit na kryty knížkové či flipové s jejich pohyblivými křídly. Tato křídla znásobí ochranu obrazovky, která je již od výrobce velmi odolná. Zároveň poskytují dvojnásobnou plochu pro váš oblíbený motiv. Vedle základních typů nabízíme i celou řadu speciálních krytů, ze kterých můžete vybírat. Nabízí se mimo jiné průsvitné, třpytivé či extra odolné obaly. Pokud sáhnete po posledním jmenovaném, váš telefon Samsung Galaxy Xcover 6 Pro získá nejvyšší možnou míru ochrany. Jakmile budete mít jasno o vhodném typu, můžete se plně soustředit na design. Máme něco pro milovníky rostlin, zvířat i čiré abstrakce. Na své si přijdou praktické, romantické i veselé povahy.

Vytvořte si kryt s vlastním potiskem

Pokud se přesto stane, že v naší nabídce neobjevíte přesně to, co hledáte, vždy je tu možnost navrhnout si kryt na mobil přesně podle svých představ. Celé navrhování vám velmi zjednoduší přítomnost výřezů pro zadní kameru. Díky tomu můžete svůj motiv či motivy natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebude na obrazovce vypadat co nejlépe. Jako zdroj vám přitom může posloužit paměť vašeho zařízení, typicky fotoaparát, zalovit však můžete i na internetu nebo v naší rozsáhlé galerii, kterou vám pro tyto účely exkluzivně zpřístupníme. Jak už bylo naznačeno, obrázků můžete na připravenou plochu umístit dokonce více a vytvořit působivou koláž. S pomocí textového tlačítka je možné připsat na obal vhodná slova. Vybírat můžete z řady fontů, barev i velikostí písma. Jakmile budete mít hotovo, stačí objednávku potvrdit a odeslat. My se jí začneme okamžitě věnovat. Technika tisku přitom zůstane stejná, jako u obalů v naší nabídce. Za kvalitu proto můžeme ručit.