+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Tab S8 Plus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Maličkosti se počítají

V oblasti tabletů zuří lítý boj mezi společnostmi Apple a Samsung snad ještě více, než je tomu v případě chytrých telefonů. Zatímco společnost s ikonickým nakousnutým jablkem si je vědoma toho, že její příznivci zaplatí za výrobky prakticky jakoukoli cenu, Samsung se snaží své zákazníky přesvědčit maličkostmi navíc. Například u nového tabletu Samsung Galaxy Tab S8+ je součástí balení také chytré pero. Pokud byste o tentýž doplněk stáli v případě iPadů, museli byste si připlatit nemalou částku. Zda to bude dostatečným argumentem i pro zákazníky ukáže teprve čas.

Pouzdra na tablet Samsung Galaxy Tab S8+, které zvýší jeho odolnost

Abychom mohli vytvořit perfektní kryty na tablet Samsung Galaxy Tab S8+, museli jsme si ho v první řadě pořádně otestovat. Jeho parametry, obrazovka, zvuk i výdrž nás přesvědčily. Co nás však drobně zarazilo je absence jakéhokoli krytí. Tablet není prachuvzdorný, ale ani vodotěsný. Pokud jste zvyklí si brát tablet třeba do vany, bude nutné na něj dávat mimořádný pozor. Obaly na tablet Samsung Galaxy Tab S8+ v nabídce etuo.cz pomáhají minimální ochranu od výrobce napravit. Pomohou mu, aby lépe odolával škrábancům, oděrkám i špíně a zvýší jeho šance na přežití i v případě pádu.

Knížkové kryty vévodí

Zatímco u chytrých telefonů se setkáte s celou řadou typů pouzder a obalů, v případě tabletů jednoznačně dominují kryty knížkové. Jejich vnitřní, zpravidla silikonové pouzdro tablet pevně obemkne, zatímco vnější část znásobí míru ochrany. Kvalitní pouzdra na tablet musí samozřejmě obsahovat veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Tablet by měl jít i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Pohyblivé křídlo zastává hned několik rolí. Jeho vnitřní část je ve většině případů vyrobená ze speciální látky, která má za úkol chránit dotykovou obrazovku. Když přes vnitřní část křídla přejedete rukou, je velmi měkká a příjemná. Navíc toto křídlo obsahuje jeden či více lomů. Obaly na tablet jdou díky tomu v mžiku proměnit na praktický stojánek. Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ nabízí kapacitu baterie dostatečnou na to, abyste si na něm mohli pouštět jeden až dva filmy po dobu celých tří dnů. Možnost opřít tablet do pohodlného stojánku proto stojí rozhodně za to.

Design, který vás osloví

Design nás prostě baví. Proto neustále vymýšlíme nové a nové designové řady, kolekce i náměty, které mohou zdobit váš tablet Samsung Galaxy Tab S8+. Jistě, máme něco i pro vyznavače prosté elegance, proto u nás najdete i jednobarevné kryty na tento tablet. Vedle toho však nabízíme pestrou paletu nejrůznějších vzorů a motivů, ze kterých si jistě vyberete. Ať už vás v životě baví, či těší cokoli, u nás spolehlivě najdete kryty na tablet, které s tímto vaším životním motorem či vášní rezonují. Od zvířat, přes rostliny, sporty i odpočinkové náměty až po čirou abstrakci. Takové je vaše etuo.cz.

Navrhněte si kryt s vlastním motivem

Pokud si přejete, aby váš tablet Samsung Galaxy Tab S8+ zdobila například fotografie vašeho životního partnera, domácího mazlíčka či oblíbená fotka z dovolené, máme pro vás řešení. Také pro tablet Samsung Galaxy Tab S8+ nabízíme možnost navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Navrhování takového krytu je velmi jednoduché. Stačí se jen řídit pokyny na jednotlivých tlačítkách. Celý proces vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, je přímo součástí vašeho budoucího obalu. Obsahuje veškeré výřezy, díky kterým dokážete umístit svůj motiv tak, aby na obalu vypadal co nejlépe. Zda zvolíte jeden či více motivů, je jen na vás. Obrázek či obrázky mohou plynule přecházet z přední strany na zadní nebo můžete vložit na každou polovinu jeden, takže váš tablet bude vypadat stejně, ať ho položíte na kteroukoli stranu. Je to opravdu jen na vás.