+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Tab S8

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Na práci či na zábavu?

Samsungu tablety jdou. V březnu roku 22 k dosavadním sériím přidal novinku Samsung Galaxy Tab S8. Ta nabízí celou řadu působivých parametrů. Při jejich pročítání se nemůžeme shodnout na tom, zda je tablet určený k práci či zábavě. Na jednu stranu podporuje super rychlý internet a má nejnovější Bluetooth, což zefektivní například nejrůznější telekonference, na straně druhé má baterii s kapacitou 8 000 mAh a čtveřici hlasitých reproduktorů, takže je ideální na sledování filmů a nejrůznější videí. Vzhledem k naší nerozhodnosti jsme pro vás pro jistotu připravili kryty na tablet Samsung Galaxy Tab S8 pro oba tyto účely. Vybírat tak můžete spíše serióznější, jemně dekorované, či přímo jednobarevné kryty na tablet nebo využít naší širokou nabídku pestřejších, zábavnějších, hravějších či výraznějších motivů.

Obaly pro tablet Samsung Galaxy Tab S8

Aby mohly obaly na tablet Samsung Galaxy Tab S8 zastávat spolehlivě svou roli ochránce proti oděrkám, škrábancům, špíně i případným pádům, musí tomu být konstrukčně zcela přizpůsobené. Velmi důležitý je přitom ohled k rozměrům zařízení, ale také přítomnost veškerých otvorů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Zatímco u chytrých telefonů existuje celá řada typových provedení, u tabletu jednoznačně vedou obaly knížkové. Nejlépe totiž vyhovují potřebám tohoto zařízení. Vnitřní silikonové pouzdro se stará o pevné uchycení tabletu, zatímco vnější plášť má hned několik funkcí. Představuje další ochrannou vrstvu, která je velmi důležitá například v případě pádu. Tablety bývají těžší než smartphony a kvůli jejich rozměrům není snadné je udržet v jedné ruce. Proto je důležité chránit je pomocí pouzdra na tablet, který dokáže následky případného pádu minimalizovat. Pohyblivé křídlo typické pro knížkové obaly poskytuje druhotnou ochranu obrazovce. Zpravidla je zevnitř potažené měkkou látkou, která je přímo navržená pro specifický povrch obrazovky. Zároveň toto křídlo obsahuje jeden či více lomů, aby šel kryt v mžiku změnit v praktický stojánek.

Jedna z nejširších nabídek na trhu

Jak už jsme naznačili, krytů na tablet Samsung Galaxy Tab S8 máme opravdu úctyhodné množství. Naše nabídka je jednou z nejširších na trhu. Pokud si chcete listování zjednodušit, nabízí se možnost využít filtrů třeba pomocí barev, přítomnosti či absenci vzorů a tak podobně. Nejvýše v prohlížení bývají uváděné kryty, které jsme navrhli v poslední době, také to pro vás může být určitým vodítkem při výběru. Čas, který prohlížení věnujete, je velmi důležitý. Pouzdra na tablet, zvlášť v knížkovém provedení, budete mít na očích velmi často. Vybraný motiv by vás proto měl bavit, těšit, přinášet vám dobrý pocit a především by se vám neměl ani po čase omrzet.

Co takhle navrhnout kryt?

Vedle pestré nabídky krytů na tablet Samsung Galaxy Tab S8, které jsme pro vás vytvořili, nabízíme možnost vyzkoušet si práci designéra a navrhnout si kryt s vlastním potiskem. Je to až překvapivě jednoduché, za pár okamžiků to zvládne úplně každý. Motiv můžete na obal umístit jeden i více tak, aby se opakovaly na každé straně nebo vytvořit celou koláž z nejrůznějších obrázků. Jako zdroj vám může posloužit paměť vašeho zařízení, internet, ale i naše rozsáhlá galerie, která je vám pro tento účel plně k dispozici. Obrazový motiv je možné doplnit vhodnými slovy. Díky výběru z celé řady fontů, barev i velikostí písma text snadno sladíte dohromady, aby výsledek vypadal co nejlépe. Před odesláním objednávky vždy doporučujeme věnovat pozornost barevnosti pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, může zůstat původní barva. My do vašich návrhů zpětně nezasahujeme, tiskneme je tak, jak nám je odešlete. Technika, kterou přitom volíme, je stejná jako u obalů v naší nabídce. Kvalitou tisku a stálostí barev si proto můžete být jisti. Tak se pusťte do navrhování, ať může být váš originální obal co nejdříve na cestě k vám.