+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Tab S7 FE

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Tablet, který píše

Tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE spatřil světlo světa zkraje léta roku 21. Mezi konkurencí však rozhodně nezapadne. 12,4palcový displej je doslova hřištěm pro jakoukoli zábavu či všechna vaše důležitá utkání. Díky baterii s neuvěřitelnou kapacitou 10 090 mAh si na obrazovce můžete užívat až 13 hodin sledování videí. Obsluhu tabletu vám zjednoduší S-Pen, který je jeho nedílnou součástí. S jeho pomocí můžete nejen zařídit jednoduché a běžné úkony, ale například také převádět rukou psané slovo na text. Pokud vás nic z toho nepřesvědčilo o výjimečnosti tohoto zařízení, cenovka atakující hranici 17 000 Kč by mohla být dobrým argumentem. Za tuto cenu není možné u tabletů očekávat nic než perfektní fungování a skvělý výkon.

Všestranná ochrana pro váš Samsung Galaxy Tab S7 FE

Čím dražší zařízení si pořídíte, tím rozumnější je zabývat se otázkou náležité ochrany. Kryty na tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE poskytnou tomuto cennému přístroji vše, co potřebuje. Váš tablet zajistí před oděrkami, škrábanci i špínou. Vzhledem k větším rozměrům tabletu vás jistě potěší, že dokáží utlumit i případný pád. Plastický povrch pouzdra na tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE zajistí, že tablet půjde i s nasazeným obalem ovládat tak, jak jste zvyklí. Veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky budou totiž přesně na svých místech.

Knížkové kryty na tablet mají vše, co potřebujete

Zatímco u mobilních telefonů se nabídka neomezuje pouze na jediný typ, u pouzdra na tablet vedou kryty knížkové. Kombinují totiž celou řadu užitečných vlastností, které ocení každý tablet. Vnitřní silikonové pouzdro pevně obemkne přístroj a mimo jiné poskytne ochranu i bokům zařízení. Vnější plášť má na starosti řadu funkci a může se proto pochlubit hned několika užitečnými vlastnostmi. Začněme jeho uspořádáním. Zadní část je spojená s vnitřním pouzdrem a zdvojuje ochranu zad přístroje. Přední, pohyblivé křídlo se zpravidla vyrábí ze dvou materiálů. Ten, který přiléhá k obrazovce, je navržený s ohledem na jeho maximální ochranu. I se zavřenýma očima ho snadno poznáte, bývá výjimečně jemný a měkký. Vnější plášť naopak představuje jakýsi štít proti mechanickému poškození, oděrkám, či škrábancům, proto je vyrobený z odolnějšího materiálu. Na této přední části, na pohyblivém křídle zaujmou také lomy. Právě s jejich pomocí můžete svůj kryt změnit na praktický stojánek a užít si nerušené sledování filmu, nebo videí.

Vybrat si správně se vyplatí

Vnější plášť pouzdra na tablet je mimo jiné nositelem zvoleného designu. Vybrat si ten správný se přitom rozhodně vyplatí. Plocha, kterou tablety nabízí, není zrovna malá, s velkou pravděpodobností proto budete mít svůj tablet a jeho kryt často na očích. Pokud si dobře zvolíte, může vám přinášet radost či dobrou náladu každý den. U nás na etuo.cz nabízíme kryty pro každého. Kdo touží po jednoduchosti a nenápadnosti, můžete si vybírat mezi jednobarevnými obaly na tablet. Máme však něco i pro milovníky zvířat, rostlin, romantiky či etnických vzorů. Velmi oblíbené jsou třeba i abstraktní motivy s napodobeninou mramoru či kovu, které mají třpytivé fragmenty. Zkrátka ať už vás v životě pohání cokoli, u nás si jistě přijdete na své.

Ještě jsou tu kryty s vlastním potiskem

Nabídka, kterou vám předkládáme, je bez nadsázky nekonečná. Pro svůj tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE si totiž můžete vytvořit kryt s vlastním potiskem. Jeho navržení vám zabere jen pár minut, stačí pouze následovat výzev na jednotlivých tlačítkách. Na tablet můžete umístit pouze jeden motiv, který bude přecházet přes celou plochu, dva motivy, které později najdete na přední a zadní straně anebo celé koláže motivů. Využít přitom můžete paměť svého zařízení, internet nebo naši galerii, kterou vám pro tento účel zpřístupníme. Je zkrátka jen na vás, jaký vzhled svému tabletu vtisknete. My vám přitom přejeme hodně zábavy.