+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro tablet Samsung Galaxy Tab S5e

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na tablet Samsung Galaxy Tab S5e

Každý, kdo si pořídí tak kvalitní a vzhledově zajímavý přístroj, jakým je nově oznámený tablet Samsung Galaxy Tab S5e, určitě netouží po tom, aby pro něj nějaké malé ťuknutí o roh stolu, nešťastný pád nebo jiná maličkost znamenala definitivní konec nebo poškození, které bude znamenat narušení tak jeho elegantního a oceňovaného designu. Investice do dobrého pouzdra na tablet Samsung Galaxy Tab S5e se proto může – nejen v případě tohoto přístroje – mnohokrát vyplatit a ušetřit vám značné množství starostí i peněz.

Kryty jako brnění: Galaxy Tab S5e

Někteří lidé preferují knížkové obaly na tablet Samsung Galaxy Tab S5e, jiní dávají přednost plastikovým, další skupina nedá dopustit na ty silikonové. Ať již se přidáte ke kterékoliv z těchto skupin, pořízením odolného krytu pro Samsung Galaxy Tab S5e se především stanete členem skupiny lidí, kteří se musí o svůj tablet bát o poznání méně, než ti, kteří ochranu svých přístrojů podceňují. Tablet Samsung Galaxy Tab S5e vám ani nemusí spadnout z velké výšky, stačí jej pouze nést v aktovce nebo kabelce společně se svazkem klíčů a neštěstí je na světě. Malá investice může mít v tomto případě zásadní vliv na životnost vašeho přístroje.

Samsung Galaxy Tab S5e - funkce tabletu

Tento nový, 10.5 palcový tablet Samsung Galaxy Tab S5e poutá pozornost svým ultra-tenkým tělem, nízkou hmotností i výborným AMOLED displejem. Co se vnitřní výbavy týká, osmijádrový procesor Snapdragon 670 spolu s 6/8 GB RAM a 64 či 128 GB interní paměti jej řadí ke střední či vyšší střední třídě tabletů a své zákazníky si určitě najde. K tomu jistě přispěje i další zajímavá výbava, do které patří volitelný LTE modem, přijímač signálu Galileo, rychlé USB-C, čtečka otisků prstů nebo 14 hodinová výdrž. Operačním systémem je Android ve verzi 9. Samsung Galaxy Tab S5e může odvést velmi dobrou službu a být svým majitelům oporou a parťákem při práci i zábavě, musí přitom být ale v bezpečí, které mu poskytne to správné pouzdro na tablet!