+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Pro protřelé i bezelstné

Tablety zpravidla mívají dvě skupiny uživatelů. Jedni se rekrutují z řad pracujících, další najdeme v rodinách. Zatímco ti první vyžadují spolehlivého pomocníka, aby mohli být v neustálém zápřahu i na cestách, ty druhé nejvíc zajímají nejrůznější hry či videa. Ať už patříte do kterékoli skupiny, vaše první kroky po nákupu nového přístroje by měly vést na stránky spolehlivého výrobce ochranného příslušenství. Na etuo.cz si spolehlivě vyberete. Nabízíme kryty na tablet v decentnějších barvách či texturách pro všechny pracovité a podnikavé i nepřebernou nabídku potištěných krytů, které budou bavit vás i vaše děti.

Kryty na tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021)

Jakmile se objeví nějaká novinka na trhu, býváme jedni z prvních, kdo pro ni přináší náležité obaly i doplňky k ochraně obrazovky. Tentokrát jsme svou pozornost zaměřili na tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021). K dostání na našem trhu je již od začátku roku 22. Za cenu okolo 6 000 Kč nabízí velmi kvalitní výbavu i provedení. Šedé či stříbrné tělo nahrává spíše pracovním účelům. S roztomilými obaly na tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) jej však snadno proměníte ve společníka, který dokáže vašemu dítěti nabídnout příjemně strávené chvíle. Samozřejmě v přísně omezeném čase. Baterie tabletu nabízí kapacitu 7 040 mAh. Tablet s vámi vydrží na jedno nabití i během delších cest. Vždy však bude záležet na tom, jak zajistíte jeho ochranu. Tablety v naprosté většině případů vyžadují použití obou rukou. K různým nehodám či pádům jsou mnohem náchylnější než mobilní telefony. Účinná a spolehlivá pouzdra na tablet se postarají o to, aby tablet mnohem lépe čelil nástrahám, které na něj při běžném používání i cestování číhají. Různé oděrky, škrábance i špínu schytají ochotně místo citlivého těla přístroje. Díky promyšlenému konstrukčnímu provedení dokáží minimalizovat i následky zmíněného pádu. Pokud k němu dojde, absorbují jeho energii, takže váš tablet z toho s trochou štěstí vzejde neporušený.

Knížkové hrají prim

Zatímco u smartphonů stále není jasné, které kryty jsou nejlepší volbou, v případě tabletu je to celkem jasné. Jednoznačně tu vedou knížkové obaly. Jejich provedení totiž zcela odpovídá tomu, jak a k čemu tablet používáme. Vnitřní silikonové pouzdro tablet pevně obemkne, zatímco vnější vrstva působí jako druhotná ochrana. Samozřejmostí je přítomnost veškerých otvorů pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. V tomto případě kryty na tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021) obsahují mimo jiné výřez pro zadní 8 Mpx kameru i 3,5mm konektor jack, který u jiných přístrojů již zdaleka není takovou samozřejmostí. Pohyblivé křídlo dokáže zastat celou řadu rolí. V první řadě je vybavený měkkou vnitřní vložkou, ve které se obrazovka vašeho tabletu bude cítit jako v bavlnce. Lom či lomy na tomto křídle zase poslouží jako pohodlný stojánek. Oceníte ho nejen při sledování filmů či videí, ale vždy, když budete chtít uvolnit své ruce.

Nabídka přesně pro vás

Ať už je vaším životním motorem cokoli, na našich stránkách snadno najdete obaly na tablet Samsung Galaxy Tab A8 10.5 (2021), které s vámi budou souznít. Jak si tím můžeme být tak jistí? Vedle jednoduchých i náročnějších zvířecích, rostlinných, konkrétních či abstraktních motivů totiž nabízíme možnost navrhnout si kryt podle svého. Kryty s vlastním motivem jsou v poslední době čím dál oblíbenější. Nejčastěji jsou k vidění různé fotografie rodinných příslušníků, včetně domácích mazlíčků, ale i snímky, které odkazují na příjemně strávené chvíle. Navrhnout takový kryt je přitom záležitost na pár okamžiků. Stačí jen řídit se pokyny na jednotlivých tlačítkách, přidávat obrázek či obrázky, doplnit je vhodnými slovy a vše natočit a rozmístit tak, abyste byli co nejvíce spokojeni. Navrhování vám velmi usnadní fakt, že plocha, na které tvoříte, je vaším budoucím obalem. Díky tomu získáte velmi dobrou představu, jak bude výsledek vypadat.