+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Obaly pro Samsung Galaxy S6 Edge Plus


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, jsou úplně jiné modely.

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký výběr obalů na mobil Samsung Galaxy S6 Edge Plus

Při zakoupení nového chytrého telefonu, ať už je to Samsung Galaxy S6 Edge Plus či jakýkoliv jiný, se doporučuje si co možná nejdříve, pořídit ochranné pouzdro, aby se nestalo, že si svého nového miláčka nedopatřením poškodíte. Pořízením ochranného krytu si v takovém případě ušetříte značný obnos peněz, který byste zaplatili za opravu či koupi nového telefonu Samsung Galaxy S6 Edge Plus. U nás si vyberete z celé řady unikátních vysoce odolných krytů, které zajistí vašemu novému telefonu tu nejlepší ochranu.

Stoprocentní ochrana - Samsung Galaxy S6 Edge Plus

S nákupem některého obalu z naší nabídky určitě neprohloupíte. Nabízíme pouze vysoce kvalitní produkty, které vašemu telefonu Galaxy S6 Edge Plus poskytnou stoprocentní ochranu jak před drobnými poškozeními, tak i před většími problémy, jako je rozbitý displej či prasklé sklíčko fotoaparátu, které lehce vzniknou při pádu z větší výšky. Všechny kryty na telefony z naší nabídky, jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů a v perfektním stavu vydrží klidně i několik let. Díky této skutečnosti se můžeme pyšnit nabídkou jedněch z nejkvalitnějších produktů na českém trhu. S námi rozhodně nešlápnete vedle. Vaše investice se vám okamžitě vrátí. Jen si spočítejte, kolikrát vám během používání mobilní telefon vypadne z ruky. Přepočítejte si pak toto číslo na částku za nový telefon a uvidíte, že s obaly na mobil Samsung Galaxy S6 Edge Plus ušetříte jen za jeden jediný měsíc tisíce korun.

Strhující design - Samsung Galaxy S6 Edge Plus

U nás si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Nabízíme pouzdra všech možných druhů. Pro milovníky jednoduchosti jsou to například pouzdra plastová či silikonová, které máme v různých barevných provedeních a s rozmanitými motivy. Pro náročnější zákazníky pak nabízíme také například pouzdra knížková, flipová či pro dámy – třpytivá. Taktéž v různých barevných provedeních. Pokud máte smysl pro módu a od obalu vašeho telefonu Samsung Galaxy S6 Edge Plus očekáváte, že bude vaším módním doplňkem, pak jste u nás v e-shopu správně. Nabízíme nespočet nejnovějších designových modelů i klasických jednobarevných obalů, které se stanou třešničkou na dortu vašemu outfitu. Neváhejte a vyberte si z naší nabídky ještě dnes!