CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy S6 Edge

Obaly pro Samsung Galaxy S6 Edge


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S6, jsou úplně jiné modely.

No search results

Velký výběr obalů na mobil Samsung Galaxy S6 Edge

Obaly na mobil Samsung Galaxy S6 Edge jsou nejjednodušším způsobem, jak sladit váš telefon s oblečením i akcí, na kterou vyrážíte. Do zaměstnání je nejlépe zvolit decentní jednobarevné kryty na mobil Samsung Galaxy S6 Edge nebo vzít elegantní kožené pouzdro na mobil. Případně můžete zvolit obal na mobil Samsung Galaxy S6 Edge s dekorem, který ladí s vaší prací. Květinářky se najdou v e-shopu Etuo.cz spoustu krytů s dekorem květin, řemeslníci koláře s nářadím nebo dekor přírodního dřeva. Pro uvolněné chvilky volna můžete váš telefon Samsung Galaxy S6 Edge převléci do nového kabátu a zvolit některý z trochu více ulítlých dekorů nebo třeba třpytivé kryty na mobil. Pro večerní slavnostní okamžiky zvolte minimalistická pouzdra na mobil Samsung Galaxy S6 Edge z řady Ultra Slim nebo barevné ladění s róbou.

Praktický ochránce mobilu Galaxy S6 Edge

Obaly na mobil Samsung Galaxy S6 Edge mají i svou ryze praktickou funkci. Chrání telefon před odřením, poškrábáním, ale třeba i při pádech na tvrdší povrch. Stupeň ochrany mobilu Samsung Galaxy S6 Edge závisí na typu obalu, který si vyberete. Silikonové a plastové kryty na mobil Samsung Galaxy S6 Edge poskytují základní ochranu. Brání mechanickému poškození zadní části telefonu. Knížkové a flipové pouzdra na mobil Samsung Galaxy S6 Edge umí ochránit i dotykový displej. Nejvyšším stupněm ochrany jsou odolná pouzdra na mobil Samsung Galaxy S6 Edge. Oblíbená je řada bumber s hliníkovým rámem. V každém případě, při výběru obalu kontrolujte typ mobilu. V e-shopu Etuo.cz máme obaly a pouzdra pro jednotlivé modely. Zde jsou obaly pro mobil Samsung Galaxy S6 Edge. Jen správný obal dokáže dobře ochránit telefon.

Zahnutý displej i slušná výbava: Galaxy S6 Edge

Smartphone Samsung Galaxy S6 Edge na první pohled zaujal netradičně řešeným displeje. Jeho oblé hrany udělaly z modelu zajímavý kousek. Napomohla tomu samozřejmě i zajímavá výbava a baterie s velice solidní kapacitou.