CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy S22

Obaly pro Samsung Galaxy S22


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S22 Plus, Samsung Galaxy S22 Ultra, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Novinka plná inovací

Řada telefonů Samsung Galaxy S vznikla v roce 2010. Hlavní myšlenkou těchto telefonů byl od samého počátku pokrok. Inovací jsme se mohli dočkat na každém modelu, který tato řada představila. Na prvním telefonu této řady to byl například úplně první super AMOLED displej na telefonech Samsung. S  římskou číslicí II byl dokonce vyhlášený jako nejlepší telefon roku. Inovace a vylepšení potom přicházely každý rok. Od čtyřky Samsung zavedl arabské číslování. V roce 22 míří na trh novinka Samsung Galaxy S22. Také v tomto případě se můžeme těšit na celou řadu průlomových vylepšení. Za všechny z nich si Samsung samozřejmě nechá poctivě zaplatit. Už proto je velmi rozumné se v co nejkratším čase po nákupu telefonu zaměřit také na jeho zabezpečení.

Vždy spolehlivé obaly na mobil Samsung Galaxy S22

Jakmile se na trhu objeví nějaký nový přístroj, býváme jedni z prvních, kdo pro něj přináší ochranné zabezpečení. Zatímco pro displej jsme připravili spolehlivá tvrzená skla či fólie, o nadupanou mozkovnu se postarají kryty na mobil. Ty musí v našem podání vždy zastat celou řadu rolí. Telefonu musí naprosto perfektně padnout tak, aby se přístroj v krytu nijak nehýbal. Zároveň se však musí snadno vyndávat. Potřeba to sice nejspíš nebude, plastický povrch obsahuje veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky, takže telefon půjde i s nasazeným obalem zcela ovládat, je však dobré vědět, že to zkrátka jde. Pouzdra na mobil Samsung Galaxy S22 v našem provedení vždy zabezpečí telefon před oděrkami, škrábanci či špínou. Telefon jsme zvyklí mít neustále při sobě, různě ho přenášet spolu s ostatními nezbytnými předměty, vyndávat, poponášet a samozřejmě také používat. U všech těchto činností může snadno dojít k jeho poškození, či poškrábání. Vzhledem k vyšší ceně, kterou za tento přístroj zaplatíte, je na místě zajistit mu maximum ochrany.

Usnadněte si výběr

Jakmile navštívíte stránku s kryty na mobil Samsung Galaxy S22, můžete se cítit poněkud zaskočeně. V rukávu totiž máme připravené tak velké množství různých krytů, že to může leckoho překvapit. Výběr si však můžete snadno zúžit pomocí filtrování. Pokud například víte, že chcete obal, který zakryje záda a boky přístroje, vyfiltrujte si pouze silikonové obaly a můžete se soustředit už jen na design. Obdobě mohou postupovat fanoušci pohyblivých křídel, která násobí ochranu obrazovky. Knížkové kryty nabízíme také v celé řadě provedení a stylů od jednobarevných, až po potištěné. Na své si u nás přijdou i ti, kdo hledají obaly třpytivé, či třeba výjimečně odolné. Vybírat však můžete i podle jednotlivých tematických kolekcí, třeba vzory zvířecí, rostlinné, či abstraktní. V tomto případě je však dobré si opravdu dobře pohlídat model telefonu. Každý mobil se totiž drobně liší a to jak svými rozměry, tak funkčním uspořádáním. Pouze dobře padnoucí kryt na telefon přitom může spolehlivě plnit svou ochranářskou roli.

Ještě jsou tu kryty s vlastním motivem

Během listování jste jistě zahlédli možnost „navrhnout kryt“. Využít ji je vhodné v případě, že máte o svém krytu zcela jasnou představu. Pokud máte oblíbený obraz, grafický prvek či třeba fotografii, s naší pomocí ji můžete velmi snadno přenést na kryt podle vašeho výběru. Navrhování je přitom hračka. Vše funguje velmi jednoduše a intuitivně. Stačí jen následovat výzvy na jednotlivých tlačítkách. Obrázků či motivů můžete dokonce na obal umístit více. Díky otvorům pro funkční prvky získáte velmi dobrou představu, jak bude váš obal vypadat. Textovým tlačítkem je možné přidat ta správná slova. Váš obal k vám díky němu může promlouvat, dodávat vám sílu, či motivaci. Provedení je přitom jen na vás. Můžete sáhnout po celé řadě fontů, velikostí písma i barev. Než objednávku potvrdíte, doporučujeme ještě doladit barvu pozadí. Tam, kam nezasáhne váš motiv, totiž v opačném případě zůstane původní barva. My totiž do vašich návrhů nijak nezasahujeme.