CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy S21 Ultra

Obaly pro Samsung Galaxy S21 Ultra


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 FE 5G, Samsung Galaxy S21 Plus, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1123
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Kryty na mobil Samsung Galaxy S21 Ultra, které ochrání záda, ale třeba i obrazovku

Základní funkcí každého obalu na mobil je ochrana zařízení. Jsme si toho naprosto vědomi, proto obaly a kryty na mobily Samsung Galaxy S21 Ultra z našeho e-shopu Etuo.cz musí splňovat přísná kritéria. Musí být z vysoce kvalitních materiálů, které jsou stálé a mají dlouhou životnost. Při výrobě musí být dbáno na ideální kopírování tvaru a rozměru zařízení. Jen tak může obal na mobilu dobře sedět, nepadá a spolehlivě ho chrání. Nicméně nejen ochrana zařízení nás u obalu zajímá. Chceme také, aby se nám obal líbil, aby zapadl do našeho stylu nebo aby nás bavil. Tady už stačí jen si vybírat mezi různými druhy obalů, které u nás najdete. A pozor některé mají i speciální funkce. Mohou sloužit jako stojánek pro sledování videí nebo jako praktická peněženka.

Různé typy obalů na telefony s různými funkcemi

Obalů a krytů je spousta. Můžete si pro váš nový smartphone Samsung Galaxy S21 Ultra vybrat jednoduchý zadní kryt nebo sáhnout po vychytaném knížkovém pouzdru. Zásadní rozdíl je v tom, že zadní kryt chrání pouze záda zařízení a jeho boky. Knížkový obal pak ochrání i dotykový displej. Velice podobně je na tom i flipový obal, ale ten se otevírá na kratším okraji. Nicméně u zadního krytu máte celou dobu volnou obrazovku. To se hodí jak pro hráče mobilních her, tak i pro všechny, kteří potřebují mít neustálý přehled o dění v mobilu. Zvláštním typem obalů jsou vysoce odolné obaly na mobily se speciálními atestacemi. Jsou vyrobené z materiálů se zvýšenou odolností, mají speciální a často kovem vyztuženou konstrukci a hodí se, pokud mobil chcete využívat ve velmi náročných podmínkách, při sportu či v terénu.

Kožené obaly, jemné silikonové i stylovky se dřevem či plátem kovu

Krásný obal na mobil Samsung Galaxy S21 Ultra nemusí být jen z klasického plastu s potiskem. I když je to stále základní a nejvíce oblíbený materiál. Příjemné na omak a skvělé na údržbu jsou jemné silikonové kryty na mobil, které s telefonem doslova splynou. Elegantní a luxusní jsou pak kožené obaly na mobil, které se skvěle ladí s business outfitem nebo s šik šaty a doplňky. Naprostým topem jsou ale obaly na mobil Samsung Galaxy S21 Ultra s netradičními materiály, jako je kov a dřevo. Oba materiály pokrývají celou zadní stranu krytu a nechávají tak vyniknout své přirozené struktuře. Dostupné jsou v několika odstínech. Můžete si zvolit hladkou variantu, kde vynikne materiál, nebo variantu s jemným uměleckým gravírováním.

Jednobarevné či decentní čiré obaly, ale také kryty na mobily s nádhernými potisky

Vzhled obalu a krytu na mobil dotváří barva a také potisk. Decentní jednobarevné obaly jsou perfektní, pokud milujete styl vyladěný do posledního detailu. Velmi šalamounským řešením jsou pak čiré obaly, které pouze decentně podtrhnou původní design smartphonu. A pokud máte rádi obrázky a chcete se bavit, jsou ideální kryty na mobily s potisky. Můžete vybírat z jemných obrázků, které jakoby vypadly z uměleckého ateliéru, nebo si zvolit krásné fotografie přírodních zákoutí. Oblíbené jsou i fotky domácích mazlíků, zábavné hobby či food koláže nebo třeba tajemná ezo tématika. Potisků máme více než 300, je z čeho vybírat.

Chytrý mobil Samsung Galaxy S21 Ultra

Krásný smartphone Samsung Galaxy S21 Ultra je největším z řady S21. Kromě připravenosti na 5G síť nabídne i velký zaoblený Quad HD+ displej s úhlopříčkou 6,8 palce. Ani u tohoto mazlíka nechybí skvělé tvrzené sklo na displeji a zvýšená odolnost IP68 proti vodě. Selfie kamera má úctyhodné rozlišení 40 MPx a hlavní fotoaparát nabídne 4 kamery s maximálním rozlišením neskutečných 108 MPx. Výdrž zajišťuje vyladěný poměr výkon spotřeba, ale i velká baterie s kapacitou 5000 mAh.