CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy S21 FE 5G

Obaly pro Samsung Galaxy S21 FE 5G


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 Plus, Samsung Galaxy S21 Ultra, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1094
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Pro opravdové fanoušky

Zkratka „FE“ v už tak dost složitém názvu telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G znamená „Fan Edition“, tedy edice určená speciálně fanouškům značky, lépe řečeno fanouškům řady S21. Ta už za nedlouhou dobu končí a bude vystřídána očekávanou řadou S22. Telefon Samsung Galaxy S21 FE 5G je tak jednou z posledních možností, jak získat přístroj právě z této řady a zároveň první upoutávkou k řadě nové. Není tajemstvím, že co se vzhledu, funkcí i výbavy týče, nachází se přesně na pomezí mezi řadou S21 a S22. Celkově se telefon snaží navázat na mimořádný úspěch fanouškovské edice S20. Ta se brzy po uvedení na trh stala poměrně velkým prodejním hitem. Za vcelku přijatelnou cenu tehdy nabízela velmi dobré parametry a navíc byla k dostání v šestici zábavných barev. Korejská značka při uvedení nového telefonu Samsung Galaxy S21 FE 5G však jakoby podobný úspěch dopředu očekávala a dost možná ho trochu uspěchala. Na tento model totiž nalepila opravdu masivní cenovku.

Posilující pouzdra na mobil Samsung Galaxy S21 FE 5G

Kdykoli se na trhu objeví nový telefon, vždy se jako první zajímáme o úroveň jeho zabezpečení. V případě smartphonu Samsung Galaxy S21 FE 5G nás potěšila odolnost IP68 proti prachu i vodě, dále velmi zdařilé tělo z polykarbonátu, na kterém neulpívají otisky prstů i precizně zpracovaná trojice zadních kamer, která zamezuje průniku nečistot i špíny. Pokud však chcete získat jistotu, že váš chytrý telefon bude mít komplexní ochranu, je jistě na místě porozhlédnout se po nabídce kvalitního příslušenství. Obaly na mobil Samsung Galaxy S21 FE 5G v nabídce etuo.cz musí vždy splňovat naše přísná kritéria kvality i zpracování. Nenabízeli bychom je, pokud bychom si nebyli jisti, že telefonu přináší něco užitečného. Další, posilující vrstva pomůže telefonu uchovat si mnohem déle svůj původní vzhled. Účinně zabrání různým oděrkám, škrábancům či odolnější špíně, aby ulpěly na těle telefonu. Samozřejmostí přitom musí být respekt k rozměrům i funkčnímu uspořádání přístroje. Kryty na mobil etuo.cz počítají s každým nezbytným otvorem, aby telefon šel ovládat i s nasazeným obalem přesně tak, jak jste zvyklí.

Jaký je váš typ?

Prolistovat naši nabídku určenou výlučně pro přístroj Samsung Galaxy S21 FE 5G může zabrat pěkných pár minut. Vytváříme ji tak, aby si u nás vybral opravdu každý. Samozřejmě nejlákavější je vybírat si kryt na mobil podle jednotlivých motivů či designového provedení. Pokud však chcete ušetřit trochu času, doporučujeme vám se naopak zaměřit na typ krytu na mobil. Díky filtrování můžete vybírat pouze z takových krytů, o které máte skutečně zájem a soustředit se už pouze na jejich konkrétní vzhled. V naší nabídce najdete silikonové, knížkové, flipové, výjimečně odolné, třpytivé, ale i korkové, či kovové obaly v nejrůznějším provedení.

Zkuste si navrhnout kryt s vlastním motivem

Zvířata, rostliny, různé koníčky, abstraktní vzory či jednobarevná elegance? Který obal u vás nakonec zvítězí? Pokud k výběru přistupujete a máte přitom o svém obalu zcela jasnou představu, zvažte možnost navrhnout si kryt s vlastním motivem. Je to velmi jednoduché, za pár minut může být váš jedinečný obal u nás ve výrobě. Kryty na mobil podle vašich návrhů vytváříme stejnou technikou, jako veškeré další obaly v naší nabídce. Jejich kvalitou si proto můžete být jisti. Na závěr snad jen jedno doporučení. Pokud kryt s vlastním potiskem plánujete jako dárek pro někoho ze svých blízkých, vždy si dobře ověřte nejen značku telefonu, ale i konkrétní model. Každý telefon se totiž drobně svým uspořádáním či rozměry liší, výjimkou není ani Samsung Galaxy S21 FE 5G. Jen obaly na mobil určené pro ten který konkrétní model mohou svou roli ochrany plnit beze zbytku.