Kryty, pouzdra, obaly pro mobil Samsung Galaxy S20 Ultra

Obaly pro Samsung Galaxy S20 Ultra


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20 Plus, jsou úplně jiné modely.

Filtry Sbalit
Model zařízení 1101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Našlapaný telefon si zaslouží pořádnou ochranu

Čím větší investici do mobilního zařízení učiníte, tím spíše byste se měli zajímat o náležitou ochranu. Novinka od značky Samsung, telefon s označením Galaxy S20 Ultra toho nabízí opravdu hodně. Nadupaný smartphone je však v první řadě třeba náležitě zabezpečit proti mechanickému poškození. Vaše Etuo.cz pro vás připravilo obaly na mobil Samsung Galaxy S20 Ultra, které mu padnou jako ulité. Kromě přesných rozměrů mají veškeré výřezy pro funkční i ovládací tlačítka a prvky. Vybírejte silikonové, knížkové, flipové, plastické, výjimečně odolné nebo třeba zářivě třpytivé kryty na mobil. Oděrky, špína či škrábance se budou držet pěkně od těla vašeho telefonu.

Pouzdra na mobil, ze kterých si vybere každý

Nabídka krytů na telefon Samsung Galaxy S20 Ultra je opravdu mimořádně obsáhlá. Doporučujeme vám v první řadě vybrat správný typ. Základní rozdělení se týká pohyblivého křídla. Silikonové, plastické či odolné telefony pohyblivé křídlo, které kryje displej, nemají. Knížkové a flipové kryty na mobil naopak ano. Jakmile víte, že vaše volba padne například na silikonové obaly, doporučujeme použít filtr a prohlížet pouze tyto obaly. Jistotu, že jsou určené pro Samsung Galaxy S20 Ultra, už máte. Na vás zůstane jen ta nejzábavnější činnost: vybrat si správný design. Nabízíme jich úctyhodné množství: od jednoduchých, elegantních, až po zábavné a hravé. Přesto se může stát, že budete mít o svém pouzdře konkrétní představu. V tom případě sáhněte po možnosti navrhnout si kryt podle svého. Jde to jednoduše, za pár okamžiků to svede každý.

V každém směru ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra je tu pro všechny, kdo mají od svých telefonů velká očekávání. Posuďte sami: hlavní zadní kamera s plnými 108 MP, baterie s kapacitou 5 000 mAH, širokoúhlý displej a pod ním pořádné uložiště. Samsung nasadil laťku poměrně vysoko. Teď zbývá počkat si, co na to konkurence.