CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy S20

Obaly pro Samsung Galaxy S20


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S20 FE, Samsung Galaxy S20 Plus, Samsung Galaxy S20 Ultra, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1094
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Řekněme si to bez obalu…

… že životnost většiny telefonů je velmi nízká. Jinak na tom není ani novinka korejského výrobce Samsung Galaxy S20. Nejlepší, co pro něj i sebe můžete udělat, je krýt mu záda. Doslova. V naší nabídce najdete kryty na mobil Samsung Galaxy S20 v nejrůznějším provedení. Co se typu týče, jsou tu pro vás silikonové, knížkové, plastické, výjimečně odolné, ale i zářivě třpytivé obaly, které vašemu telefonu padnou jako ulité. Navíc představují dostatečnou ochranu proti celé řadě nástrah. Škrábance, oděrky, špína, které by jinak schytal cenný kryt telefonu Samsung Galaxy S20, budou muset o dům dál. Telefon získá věrného pomocníka, který mu pomůže držet si okolní nebezpečné předměty pěkně od těla. Vám přitom bude telefon dál věrně sloužit tak, jak jste zvyklí. Samozřejmostí všech krytů na telefon Samsung Galaxy S20 jsou otvory a výřezy všude tam, kde je potřeba.

Pouzdra na Samsung Galaxy S20 podle vašich představ

Jakmile máte jasno v typu obalu, můžete se vydat na prohlídku designů. Připravili jsme jich pro vás nepřeberné množství. Potěšíme realisty i snílky, milovníky fotek, ale i kresby, řezby a rytiny, vyznavače jednoduché, jednobarevné elegance i nadšence do všeho barevného. Navzdory naší snaze nabídnout vám co nejbohatší nabídku, může se stát, že máte o svém obalu zcela jasnou představu. V takovém případě zvolte nabídku krytu na mobil podle vašeho preferovaného typu s možností navrhnout obal podle svého. Okamžitě se ocitnete v naší kreativní dílně, ve které si může kryt na telefon Samsung Galaxy S20 navrhnout každý. Funguje výjimečně jednoduše, za pár minut může být vaše originální dílo v naší výrobně.

Fotoaparát, který stojí za to zachytit

Na novince, která má svou premiéru 11. února v San Franciscu, na první pohled zaujme masivní fotoaparát. Do obdélníku, který zabírá značnou část pravého horního okraje zad telefonu, se musela vtěsnat pětice komponentů, mezi nimiž nechybí ani 64MP kamera. Nabídka obalů, která leží před vámi, s tím naštěstí počítá.