CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Kryty, obaly a pouzdra na mobil - Samsung Galaxy S10

Obaly pro Samsung Galaxy S10


?

Jak si ověřit model telefonu?

Smartphony Samsung Galaxy S10 5G, jsou úplně jiné modely-

Filtry Sbalit
Model zařízení 1094
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký výběr obalů na mobil Huawei Honor V20

Funkce mobilního telefonu Samsung Galaxy S10 se vám jistě budou velmi zamlouvat, stejně tak, jako jeho unikátní vzhled, který vám učaruje. Jak tomu tak ale bývá, původní vzhled mobilního telefonu si jeho majitel bohužel užívá pouze po omezenou dobu, jelikož se za dobu používání mobilního telefonu, jeho původní vzhled začne velmi rychle měnit, a to zejména z toho důvodu, že s mobilním telefonem budete každý den manipulovat, což se podepíše nejen na samotné kostře telefonu, nýbrž i na jeho displeji a podobně. Dá se vůbec takovému poškození nějakým způsobem předejít? Odpověď zní ANO. Stačí, když budete používat kvalitní obaly na mobil, které vašeho mobilního miláčka ochrání před veškerými vlivy zvenčí.

Galaxy S10 - vaši společníci na cestách

Veškeré kryty či takzvaná pouzdra na mobil jsou velmi účinnými společníky v boji proti nepříjemným nehodám, kterým se bohužel nikdy nelze příliš dobře vyhnout. Svůj mobilní telefon totiž máte stále při sobě. Nosíte ho do zaměstnání, na kroužky s dětmi, do školy, na výlety či na dovolenou. Máte ho tedy neustále u sebe, což se časem podepíše i na jeho vzhledu. A právě z tohoto důvodu je vhodné vlastnit takové velmi odolné pouzdro na mobil Samsung, které může mít celou řadu podob.

Je libo silikonové či flipové pouzdro pro Galaxy S10?

Pořídit si můžete klasické silikonové pouzdro na mobil, které jistě každý velmi dobře zná, či se můžete trochu odvázat a pořídit si například velmi účinné flipové pouzdro, které je rovněž velmi oblíbené, a to nejen u ženského pohlaví. Na své si v tomto případě přijdou i muži, kteří budou chtít například obměnit své dosavadní knížkové pouzdro, které bývá jejich doménou a možná se jim nový vzhled bude ještě více zamlouvat. Kromě vzhledu, který je v případě pouzder na mobilní telefony velmi osobitý, je dalším pozitivem těchto pouzder rovněž i jejich funkčnost, kterou ocení rozhodně každý příznivec kvalitních věcí, které plní svou funkci na výbornou.